Malum... Demet Akalın ve Alişan’ın programı bir sezon ekranlarda kaldı ve geçtiğimiz Cuma günü aniden sona erdi, erken final yaptı.  

Buraya kadar her şey normaldi. Olabilirdi. Rating çarkı acımazsdı ama ne olduysa kanalın yeni sezon için Seda Sayan’la anlaştığının ortaya çıkmasıyla oldu.

Demet Akalın bir anda Seda Sayan’ı takipten çıktı ve hatta cep telefonu dahil her yerden engelledi.

Hatta konuyla ilgili Seda Sayan’ı suçlayan bir de paylaşım yaptı Demet Akalın. İsim vermedi ama kendilerinin hemen üzerine Seda Sayan’ın Star TV ile anlaştığını mesaj yoluyla dostlarına duyurduğunu iddia ederek “Cenaze evine davul çalarak gidilmez” dedi.

Seda Sayan Demet Akalın kavgasında büyük bomba!

Olay o kadar büyüdü ki Seda Sayan için sosyal medyada “Demet ve Alişan’ı ekmeğinden etti” yorumları başladı. Kadırgalı buna sinirlendi ve bir paylaşım yaparak büyük tepki koydu. 

Seda Sayan için benzeri iddialar daha önce de Fatih Ürek ve Onur Büyüktopçu için öne sürülmüştü.  

Hem Fatih Ürek hem Onur Büyüktopçu’nun sunduğu programları iki defa devralan Seda Sayan "Ben bugüne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadım" diyerek kendini savundu.

Öte yandan Demet Akalın'a bir hafta önce de konuyu sorduğunu ve sorun olmadığını söyleyen Seda Sayan "Mesajlar elimde komik olmayın" dedi. 

VE ŞİMDİ SIKI DURUN! İŞTE ASIL BOMBA

Buraya kadar yaşananların bir de perde arkası var. Star TV’nin aslında Demet Akalın ve Alişan’ın programını bitirme kararını çok önceden aldığı ve hatta yerine de ünlü sanatçı Ebru Yaşar’la anlaştığı öğrenildi.

Ebru Yaşar’ın Demet ve Alişan’a saygısızlık olmasın diye konuyu sır gibi sakladığı, yeni sezon için programda kendisine eşlik edecek bir partner aradığı öğrenildi.

Ancak Ebru Yaşar kendisine partner ararken Seda Sayan’ın devreye girdiği ve Star’daki sabah programına talip olduğu iddia edildi.

Seda Sayan’ın Star’daki sabah programına talip olmasının ve araya hatırlı birilerini sokmasının ardından ibrenin Ebru Yaşar’dan kendisine döndüğü de iddialar arasında.

CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı! CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı!