Youtube'dan Sedat Peker ile ilgili bomba adım! Akıbeti belli oldu

Türkiye gündemini sarsan 6 olay videoyla gündeme gelen Sedat Peker'in Youtube videoları 30 milyon izleyici tarafından izlendi. Youtube trendlere giren videolar sonrasında platformdan bomba bir adım geldi.

Youtube'dan Sedat Peker ile ilgili bomba adım! Akıbeti belli oldu

Türkiye'nin son bir aydır gündemini belirleyen Sedat Peker'in Youtube kanalı artık resmen ilan edildi.

Peker, yayınladığı videolarda "Ben sizden kanalıma abone olun diyor muyum ya da bildirimleri açın bana reklam verin mi diyorum. Ben davam için buradayım" sözleriyle dikkat çekmişti.

SEDAT PEKER'İN YOUTUBE KANALI BENZER HESAPLARA KARŞI MAVİ TİK ALDI

YouTube, altıncı video yükleyen suç örgütü lideri Sedat Peker'in hesabına 'onay işareti' verdi.

sedat peker

Peker'in yayınladığı videoların toplam izlenme sayısı, 25 milyonu geçti. 

Google, onay işaretini şöyle açıklıyor: "YouTube kanal adlarının yanında doğrulama onay işaretinin olması, YouTube'un ilgili kanalı doğruladığını gösterir. Kanalın doğrulanmış olması, bu kanalın bir içerik üreticiye, sanatçıya, şirkete veya tanınmış kişiye ait resmi kanal olduğu anlamına gelir. Doğrulanan kanallar, resmi kanalların YouTube'da benzer adlara sahip diğer kanallardan ayırt edilebilmesine yardımcı olur."

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 20:01

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE