Yılın en iyi çıkış yapan spor adamı ödülü Enver Katrancı'nın oldu

25 Haziran’da yapılacak kongrede Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un listesinde olduğu iddia edilen Enver Katrancı’ya Yılın En İyi Çıkış Yapan Spor Adamı ödülü verildi.

Yılın en iyi çıkış yapan spor adamı ödülü Enver Katrancı'nın oldu

Shangri-La Bosphorus’ta 9. kez düzenlenen “DİJİTAL DÜNYANIN EN’LERİ” ödül gecesi geçtiğimiz gün gerçekleşti. Sunuculuklarını Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı gecede pek çok önemli isim ödüllerini alırken, bu isimler arasında en dikkat çekeni ise adı Fenerbahçe ile anılan işadamı Enver Katrancı oldu.

enver katrancı

HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA 

Yılın en iyi çıkış yapan spor adamı ödülüne layık görülen Katrancı, Fenerbahçe’nin yanı sıra İstanbul’da pek çok profesyonel ve amatör spor kulübüne verdiği desteklerle tanınıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un 25 Haziran’da yapılacak kongredeki listesinde yönetici olarak adı kulislerde sıkça geçen Katrancı, “Türk sporuna hizmet vermek tüm iş dünyasının en büyük görevi. Ülkemiz pek çok spor dalında son yıllarda önemli başarılar elde etmeye başladı. Önümüzde çok önemli sportif organizasyonlar var. Bunlardan ilki de Euro 2020. Bu vesileyle buradan A Milli Takımımıza da sonsuz başarılar diliyorum. Kalbimiz onlarla birlikte” şeklinde konuştu.

enver katrancı yılın en iyi çıkış yapan spor adamı

Ödül gecesinden sonra kendisine sorulan, “Fenerbahçe yönetimine girecek misiniz?” sorularını yanıtsız bırakan Katrancı’nın, Fenerbahçe’nin yeni yöneticilerinden biri olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2021, 18:21

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE