TUYAD’dan D-SMART’a Büyük Ödül! En İyisi Seçildi…

D-SMART’a, 20 yıldır Uydu ve Telekom’da söz sahibi olan TUYAD tarafından ‘En İyi Dijital Platform Markası’ ödülü verildi.

TUYAD’dan D-SMART’a Büyük Ödül! En İyisi Seçildi…

Türkiye ve dünyada, küresel markalar için yenilik ve mükemmelliği takip eden ve üyelerini mükemmelliğe ulaştırmak için destek olan TUYAD Derneği, kuruluşunun 20. yılında, sektörün enlerini gerçekleştirdiği anket ile belirledi. Televizyon sektörü satıcı ve servisleri arasında firma temsilcileriyle düzenlenen ankette D-SMART, 6 Pay TV platformu arasında 117 oy ile birinci olarak ‘En İyi Dijital Platform Markası’ ödülüne layık görüldü.

TUYAD’dan D-SMART’a Büyük Ödül! En İyisi Seçildi…

TUYAD Başkanı Hayrettin Özaydın ödülü D-SMART Genel Müdürü Erkal Filiz’e takdim ederken, gerçekleştirilen toplantıda D-SMART üst düzey yöneticileri ve TUYAD yetkilileri sektör geliştirme konularında fikir alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 13:56

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE