TRT'de Darbe Bildirisi Okuyan Spikerden İlginç Çıkış: Bana Hala...

TRT Spikeri Tijen Karaş, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi TRT'de yaşananlarla ilgili kendisine hala sorular geldiğini açıkladı. O gece darbe bildirisi okutmak için TRT'ye gelen askerlerle ilgili merak edilenleri anlatan Tijen Karaş, "Biz her şeyi iliğimize kadar yaşadık" dedi.

TRT'de Darbe Bildirisi Okuyan Spikerden İlginç Çıkış: Bana Hala...

TRT Spikeri Tijen Karaş, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi TRT'de yaşananlarla ilgili kendisine hala sorular geldiğini açıkladı.

tijen karaş trt spikeri

O gece darbe bildirisi okutmak için TRT'ye gelen askerlerle ilgili merak edilenleri anlatan Tijen Karaş, "Biz her şeyi iliğimize kadar yaşadık" dedi.

tijen karaş 15 temmuz trt

15 Temmuz darbe girişiminde TRT binasında darbe bildirisi okutulan Tijen Karaş, konuya ilişkin, "Hâlâ soruluyor gerçekten silah dayadılar mı, ne oldu o gece? Kesinlikle! Ben, biz o geceyi iliklerimize kadar korkuyla yaşadık!" dedi.

"ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR UNUTMAYACAĞIM"

15 Temmuz’un yıl dönümünde kişisel sosyal medya hesabından o geceye ilişkin paylaşımda bulunan Karaş, şunları yazdı:

TRT tijen karaş 15 temmuz darbe bildirisi

"15 Temmuz darbe girişimi sırasında iliklerine kadar korkuyu yaşadığını söyleyen Karaş, "Hâlâ soruluyor gerçekten silah dayadılar mı, ne oldu o gece? Kesinlikle! Ben, biz o geceyi iliklerimize kadar korkuyla yaşadık! Ömrümün sonuna kadar unutmayacağım! Sağlığım gitti. Çok şükür ağır ceza aldılar. Beter olsunlar. Allah bir daha yaşatmasın! Şehitlerimize rahmetle."

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 23:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE