Süleyman Soylu'dan Sedat Peker'e Ağır Sözler: Karısının iç çamaşırına...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber'de katıldığı canlı yayında organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e ağır sözlerde bulundu. İşte Süleyman Soylu'nun inanılmaz açıklamaları...

Süleyman Soylu'dan Sedat Peker'e Ağır Sözler: Karısının iç çamaşırına...

Sedat Peker'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında Youtube videolarında dile getirdiği iddia bakandan çok sert bir karşılık buldu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Sedat Peker operasyonlarıyla ilgili konuşan Bakan Soylu, Peker'e ağır bir hakaret etti.

"KARISININ İÇ ÇAMAŞIRINA SIĞINAN EDEPSİZ"

Sedat Peker'in evine yapılan operasyonla ilgili "Kadın polis yoktu, eşimin çamaşırlarını erkek polise arattınız" sözlerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yanıt verdi. Bakan Soylu, "Biz tecavüzcü değiliz, uyuşturucu kullanmadık. Demirden korkan trene binmez. Açsınlar videoyu izlesinler. Çocuğuna dediği gibi yapılmış mı yapılmamış mı? Karısının iç çamaşırına sığınan edepsiz" dedi.

SEDAT PEKER

"KİMSENİN KARISINA BİR ŞEY YAPILMADI"

Sedat Peker'in evine yapılan operasyonla ilgili "Kadın polis yoktu, eşimin çamaşırlarını erkek polise arattınız" iddiasına yanıt veren Bakan Soylu, "Kimle ilgili ne varsa. Ben kendimden sorumluyum. Ama yargı ve savcı bunu nereye götürecekse götürsün. Ben anlatacağım, bildiklerim var burada söylemiyorum. Bunun hesabı sorulacak. Öyle kalamaz. Biz tecavüzcü değiliz, uyuşturucu satıcı değiliz. Kimsenin karısına bir şey yapılmadı. Türk polisi ne yapacağını iyi bilir. Karısının iç çamaşırına sığınan acizler. Bu kurguyu ilmek ilmek boğazlarından getirmezsek" dedi.

"YILLARCA KOLLANMIŞLARA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

Bakan Soylu, "Ben akıllı bir adamım. Birinci ve ikinci videoyu izledim. Hedefin Türk devleti olduğu konusunda, siz de izlerseniz ne olduğunu görürsünüz. Benim şuramda ödleklik yok. Türkiye'nin üzerinden yıllarca birilerinin himayesinde, psikolojik harp yürütenler, gayri nizami harp yürütenlerin himayesinde yıllarca kollanmışlara müsaade etmeyeceğiz. Süleyman gider, Ahmet gelir müsaade etmez. Anadolu'nun sahibi Allah'tır" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 10:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE