Semra Dinçer'in cenaze töreni düzenlendi! Törende sanat dünyasından kimse yoktu. Bu size ayıp yeter!

Semra Dinçer, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine sanat dünyasından isimlerin katılmadı.

Semra Dinçer'in cenaze töreni düzenlendi! Törende sanat dünyasından kimse yoktu. Bu size ayıp yeter!

Akciğer kanseri nedeniyle 56 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Semra Dinçer Ankara'da son yolculuğuna uğurlanırken, sanat dünyasından katılımın olmaması dikkat çekti.

semra dinçer

Bir döneme damgasını vurmuş olan Kuzey Güney dizisinde Handan karakterine hayat veren Semra Dinçer, geçtiğimiz gün akciğer kanseri nedeniyle hayata gözlerini yumdu. Ünlü şarkıcı Haluk Levent, Semra Dinçer'in vefat haberini Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu.

haluk levent paylaşım

Sinema ve dizi oyuncusu Semra Dinçer, dün, 2 yıldır mücadele ettiği akciğer kanserine yenik düştü. Semra Dinçer için Ankara'nın Sincan ilçesinde Osmaniye Camii'nde öğlende cenaze töreni düzenlendi. Törene Dinçer'in ailesi, yakınları ve arkadaşları katıldı. Cenazeye, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve sanatçı Haluk Levent çelenk gönderirken, sanat dünyasından katılım olmaması dikkat çekti. Dinçer'in cenazesi, öğle namazı ardından kılınan cenaze namazı sonrası Osmaniye köyü mezarlığında toprağa verildi.

SEMRA DİNÇER'E VEDA... KIVANÇ TATILITUĞ'DAN PAYLAŞIM GELDİ!

Kıvanç Tatlıtuğ, Mustafa Avkıran, Bade İşçil ve senarist Ece Yörenç sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile usta oyuncuya veda etti.

İşte o paylaşımlar;

KIVANÇ TATLITUĞ

"Çok üzgünüm. Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum Sema Dinçer..."

MUSTAFA AVKIRAN

"Ah be Semra... huzur içinde yat."


 

BADE İŞÇİL

"Allah'tan rahmet ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum."

ECE YÖRENÇ

"Ece'nin bugüne kadar yazdığı her kadın karakterini ayrı sevip, hepsine ayrı gıcık oldum. Hayriye Hanım gibi mesela... Handan Hanım'a da dayanamıyordum. Aynı bölüm içinde hem çok üzülüp, kıyamayıp hem de çok sinirleniyordum. Çocuklarını ayrı ayrı kayırıp, ayrı ayrı severken -merdivenlerde kapılarda sessizce dururken sinirlerimi tel tel ediyordu" Rolünün hakkını şahane vermişti! Allah rahmet eylesin, gittiği yerde çok sevilsin... En az Handan Hanım kadar yaralı, hüzünlü bir kadındı. Nur içinde, huzur içinde uyusun."

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE