Sedat Peker'in olay yaratan videolarını kimin çektiği belli oldu

Sedat Peker'in tam kapanma sürecinde başladığı ve şimdiye kadar sayısı 6'yı bulan ve Youtube'da 30 milyon kişi tarafından izlenen videoları kimin çekip yayınladığı ortaya çıktı.

Sedat Peker'in olay yaratan videolarını kimin çektiği belli oldu

Sedat Peker'in Youtube hesabından yayınladığı videoların kim tarafından çekildiği ortaya çıktı. Son olarak Peker'in masasına düşen Teşkilat-ı Mahsusa yüzüğünü düzeltmesiyle dikkatleri üzerine toplayan ismin, Peker'in büyük oğlu Celalhan Peker olduğu öğrenildi.

Youtube'den yayınladığı videolarla dikkat çeken Sedat Peker'in videolarını kimin çektiği ortaya çıktı. Günboyu'nda yer alan habere göre Sedat Peker'in bugün yayınladığı videoda, masadan düşen yüzüğü yerden alıp tekrar masaya koyarken görülen kişinin Peker'in büyük oğlu Celalhan Peker olduğu öğrenildi.

celalhan peker

KOLUNDAKİ DÖVMELER DİKKAT ÇEKTİ

Peker'in videoda masaya vurduğu sırada masada bulunan yüzük yere düştü. Peker, kamera arkasındaki kişiden yüzüğü yerine koymasını istedi. O esnada kolu kadraja giren kişinin kolundaki dövmeler dikkat çekti.

VİDEODAKİ KİŞİ CELALHAN PEKER

Videoda kolu gözüken ve dövmeleri dikkat çeken kişinin, Sedat Peker'in büyük oğlu Celalhan Peker olduğu öğrenildi.

celalhan peker sedat peker

SEDAT PEKER'İN 4 ÇOCUĞU VAR

48 yaşında olan Sedat Peker Sakarya doğdu fakat uzun süre Almanya'da yaşadı. 2008 yılında Özge Yılmaz ile evlenen Sedat Peker'inSerdar Han Peker, Boğaçhan Talha Peker, Filiz Lina Peker, Celal Han Peker adında 4 çocuğu var.

Youtube'da yayınladığı videolarıyla iddialarını sürdüreceğini açıklayan Peker'in YouTube sayfasından yayınladığı diğer videoların izlenme sayıları ise şöyle:

  • 1. Video 2 Mayıs: Şahsıma Yapılan Kanunsuzlukların Taşeronu Mehmet Ağar ve Pelikancılardır. - 3 milyon 350 bini aştı.
  • 2. Video 6 Mayıs: Mehmet Ağar ve Pelikancıların Gerçek Yüzü ( Ödeşmek Adettendir!) - 3 milyon 950 bini aştı.
  • 3. Video 9 Mayıs: Derin Devletçiler, Pelikancılar; Bir Tripoda, Bir Kameraya Yenileceksiniz. - 4 milyon 90 bini aştı.
  • 4. Video 13 Mayıs: 'Bazıları Aslan Hikayesini Anlatmadan Avcının Hikayesine İnandılar. Görüşeceğiz. - 5 milyon 540 bini aştı. 
  • 5. Video 16 Mayıs: Her Günahın Bir İntikam Meleği Olur. - 6 milyon 140 bini aştı.
  • 6. Video 20 Mayıs: Zaferin Büyüklüğü Mücadelenin Zorluğuyla Ölçülür- 4 milyon izlenme

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 00:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE