Özcan Deniz son dönemde en çok eski eşi Feyza Aktan ile yaşadığı sancılı süreçle magazin gündemini meşgul ediyor. Feyza Aktan ile karşılıklı ithamlar peş peşe gelirken Özcan Deniz, yeni dizisi 'Seni Çok Bekledim' ile ekrana döndü.

özcan deniz irem helvacıoğlu

İLK BÖLÜM REYTİNGLERDE BEKLENENİ VERMEDİ

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim ilk bölümüyle reytinglerde beklentileri karşılayamadı. 

Star TV'nin yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim' ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizi reytinglerde Total'de 16., AB'de ise 8. oldu. 

özcan deniz

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan, Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şahin Altuğ üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve Ahmet Mekin gibi isimler yer alıyor.

ÖZCAN DENİZ: PROJEMİN EKRANA GELECEĞİ DÖNEMDE BUNLARIN KONUŞULMASI İLGİNÇ

Feyza Aktan'ın şarkıcı eski eşi Özcan Deniz'in kendisine şiddet uyguladığını ve "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" şeklinde tehdit ettiğini söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz, konuyla ilgili, "Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar once yasandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi “Çamur at izi kalsın” düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim.Yeni bir projemin arifesinde de bunların yaşanması ayrı bir konu.

özcan deniz irem helvacıoğlu seni çok bekledim

Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alınmaya çalışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun gelecegini inşa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi hakkında uluorta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmî mercilerde aramayı doğru buluyorum.Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsade etmeyecegim." dedi.

FEYZA AKTAN'IN İDDİALARI YENİLİR YUTULUR CİNSTEN DEĞİL

Özcan Deniz'in oğlunun annesi ve eski eşi Feyza Aktan tarafından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan suç duyurusu dilekçesinde şu iddialara yer verildi:

“Feyza Aktan’ın hamile olduğu dönemde Özcan Deniz, evlenmeden önce bir evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sözleşmede, Aktan’ın evlilik birliğinden doğmuş olan ve doğacak tüm haklarından feragat ettiği, bir katkı payı talep etmeyeceği gibi hükümler yer almaktaydı. 25 Ocak 2018’de Deniz’in, Aktan’ı eski sevgilisi Buse Narcı’yla aldattığı haberleri çıktı.

feyza aktan

Deniz, evi terk edip arkadaşına giden Aktan’ı tehditle eve getirip kapıyı kilitledi. Aktan kurtulmaya çalıştı, ancak Deniz boğazına yapışarak tokatlar attı ve kafasına vurdu. Hamile olan Aktan’ı karnının üstüne gelecek şekilde yere itekleyen Deniz, ‘Abimdeki silahı alacağım, ikimizi de öldüreceğim’ diyerek oradan ayrıldı.”

Güldür Güldür Show'un Mehtap'ı Meltem Yılmazkaya, müzisyen sevgilisiyle nişanlandı Güldür Güldür Show'un Mehtap'ı Meltem Yılmazkaya, müzisyen sevgilisiyle nişanlandı