2018 yılında nikah masasına oturan Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2019'da boşanma kararı aldı. Çekişmeli bir boşanma ve velayet savaşına giren ikiliden Feyza Aktan, Özcan Deniz'in kendisine şiddet uyguladığı gerekçesi ile dava açtı.

Özcan Deniz'den yıllar sonra gelen baba itirafı!

Özcan Deniz eski eşini üç ayrı zamanda darp ettiği iddiasıyla yargılandığı davada iki darp olayında şikayet süresinin geçirilmesi nedeniyle düşme bir darp iddiasında ise beraat aldı.

Özcan Deniz'den yıllar sonra gelen baba itirafı!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde beraat eden Özcan Deniz, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Deniz, yaptığı açıklamada babasıyla ilgili yıllar sonra acı bir itirafta bulundu. Deniz, şunları söyledi:

Ünlülerin yılbaşı konser ücretleri belli oldu! İşte istedikleri ücretler... Ünlülerin yılbaşı konser ücretleri belli oldu! İşte istedikleri ücretler...

"Her şeyden öte annesi gözü önünde şiddete uğramış ve bunları görüp büyümüş bir çocuğum. Dört tane kız kardeşini büyütmüş bir babayım. Eski eşime hiç şiddet uygulamadım. Ama bana açılan şiddet davası ağır bir haksızlıktı. Buna rağmen bana haksızlık yapan kişiyi affediyorum"