2018 yılında nikah masasına oturduktan sonra mutlulukları yalnızca 15 ay süren Feyza Aktan ile Özcan Deniz arasında sular durulmuyor.

Özcan Deniz Feyza Aktan davasında bakıcı konuştu

Özcan Deniz, geçtiğimiz günlerde oğlu Kuzey’den haber alamadığını iddia ederek Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Özcan Deniz Feyza Aktan kavgasında bakıcı konuştu

Doğduğundan bu yana Kuzey’e bakıcılık yapan Gülnaz Hanım, katıldığı bir TV programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz

"KUZEY’E İLGİSİ VE ANNE SEVGİSİ YOKTU”

Kuzey’e doğduğundan bu yana baktığını söyleyen Gülnaz Hanım, anne Feyza Aktan’ın Kuzey’i sürekli evde bırakarak gezmeye ve spora gittiğini iddia etti. Gülnaz Hanım, "Evde Kuzey'le çok aç kalıyorduk. Sürekli komşulara ve arkadaşlarına gönderiyordu. 'Özcan'a söyleme seni işten atarım' diye tehdit ediyordu. Sürekli yalnız ve aç bırakıp arayıp sormuyordu. Gece geç geliyordu. Kuzey benimle yatıyordu. Kuzey'e ilgisi ve anne sevgisi yoktu. Benim en büyük hatam evlenip çocuk yapmak diyordu" ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz Feyza Aktan davasında bakıcı konuştu

"ŞİDDET UYGULADI"

Aktan'ın kendisine fiziksel şiddet uyguladığını açıklayan bakıcı kadın, Feyza Aktan'ın Özcan Deniz için "Babasına dede dedirtip kaydetmiş ve Özcan Deniz aradığında, 'Bak deden arıyor' diyerek telefonu Kuzey'e veriyordu. Kuzey de yeni konuşmaya başladığında 'dede' diyordu. Bir gün Özcan Deniz eve geldi. Kuzey'i gezdirdi. Sonra hep 'dede dede' dedi. Özcan Deniz de şaşırdı. Ben bir şey demedim" diye konuştu.

FEYZA AKTAN KENDİNİ NASIL SAVUNDU?

Medyaya servis edilen fotoğraflarda Türkmen bakıcının  vücudundaki morluklüar dikkat çekiyordu. Gözler Feyza Aktan’a çevrildi

Darp iddiaları sonrası sessizliğini bozdu genç kadın, "Çok ciddi bir şey olmadıkça konuşmayacağımı söylemiştim. Ancak bugün yine çarpıtılmış haberlerle klasik bir güne uyandım. Ben hayatımda kimseye şiddet uygulamadım, uygulamam da. Hakkımda şiddet uyguladığım iddia eden bayanın ne bir darp raporu ne şikayet ne de açılmış bir dava var" ifadelerini kullandı.