Marvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı ocak ayının ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. 'Görevimiz Tehlike' serisinde 'William Brandt'i, Marvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı canlandıran Renner'ın sözcüsü konuyla alakalı 'The Hollywood Reporter'a konuşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:"Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy'nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun kritik ancak mevcut olarak stabil olduğunu doğrulayabiliriz."

Şeyma Subaşı fit görünümüyle dikkat çekti! Şeyma Subaşı fit görünümüyle dikkat çekti!

653a0dfe86b2452c34881fe0

30'DAN FAZLA KEMİĞİ KIRILDI

7 tonluk kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner, 30'dan fazla kemiğinin kırıldığını söylemişti. Evinde fizik tedavisi gördüğü sırada çekilen fotoğrafını yayınlayan Jeremy Renner, kazayla bir anda kendinin ve tüm ailesinin önceliklerinin değiştiğini belirtmiş ve iyi dileklerini yollayan sevenlerine teşekkür etmişti.

10 AY SONRA KONUŞTU

Jeremy Renner, kazadan 10 ay sonra CNN’e açıklamalarda bulundu. Aktör, iyileşme süreci ile hayatının nasıl değiştiği hakkında konuştu.

"ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM"

Ünlü oyuncu, "Hayatı yaşadığım için şükrediyorum ve çok şanslı hissediyorum. Zamanının artık daha değerli olduğunu hissediyorum" dedi.

653a0e9986b2452c34881fee

Hareket kabiliyetini yeniden kazanan ünlü oyuncu, "Sabır, kuvvet... Bunların hepsi zihinsel bir oyun.Şimdi arka cebime koydum. Acıyla nasıl başa çıkacağımı biliyorum. Bunların hepsi zihinde. Her şey akılda. Eğer tüm bu sisin içinden geçebilirsen, çok şanslıyım" şeklinde konuştu.

jeremy-renner-out-in-la-072423-tout-c7dac04cd7f44ba58fecc369f114560c