Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin sürpriz bir kararla final yapmasının ardından ekranlardan şimdilik uzak duran Oktay Kaynarca, geçtiğimiz akşam Kadıköy'de bir eğlence mekanında dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. 

'Bilmez misin Sen' müzikseverlerin beğenisine sunuldu! 'Bilmez misin Sen' müzikseverlerin beğenisine sunuldu!

Oktay Kaynarca'dan coşkulu yeni yaş kutlaması!

Mahsun Kırmızıgül, Kubat, Kerem Alışık, Oya Başar ve Selçuk Yöntem'le birlikte 57 yaşına giren Kaynarca, dostlarının doğum gününe katılması üzerine "Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan ve burada olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, bugün 39 yaşımdan gün aldım" şeklinde esprili bir konuşma yaptı. 

Oktay Kaynarca'dan coşkulu yeni yaş kutlaması!

Kardeşinin işlettiği mekanda 5 ayrı doğum günü pastası üflemesiyle dikkat çeken ünlü oyuncu, Onur Kaynarca ile birlikte kamera karşısında muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

Oktay Kaynarca'dan coşkulu yeni yaş kutlaması!

Kendisine hediye gelen çeyrek altını gömleğine takan oyuncu, "Pandemi nedeniyle zor seneler geçiriyoruz, şu bela başımızdan bir gitse de rahatlasak. Bu süreç içerisinde birlik ve beraberliğe, morale ihtiyacımız var. Bu memleket çok badireler atlattı ve bunu da hiçbir ülkede olmayan dayanışma desteği ile atlattı" dedi.

Oktay Kaynarca'dan coşkulu yeni yaş kutlaması!

Basın mensuplarının yeni projeleri hakkında sorduğu soruları "Bu yıl yapımcı olarak beni göreceksiniz, çok büyük bir iş yapacağız. Aynı zamanda oyuncu olarak da ekranlarda olacağım. ATV’de olacak bu işimiz, haziran ayı başında çekimlere başlayacağız, eylülde yayına çıkmış olacak. Gerçekten çok yorucu olacak, çekim yaparken bu kadar yorulmamıştım, herkesle tek tek ilgileniyorum. Çekim, cast iki kat daha fazla çalışıyorum" ifadelerini kullanarak cevaplayan Kaynarca'nın sevenleri bu haberi duyunca bir hayli sevindi. 

Oktay Kaynarca'dan coşkulu yeni yaş kutlaması!

Aşk hakkında sorulan "2022’de hayatınızda kimse olacak mı?" sorusuna da cevap vermeyi ihmal etmeyen başarılı oyuncu, "Bu işler kısmet. Bunun cevabı burada değil, yukarıda" diyerek, sözlerini noktaladı.