Sosyal Medya Yasası için Oğuzhan Uğur'un Youtube kanalına konuk olan gazetecilerden Ece Üner, yayın ortasında tuvalete giderken mikrofonu açık kaldı.

Oğuzhan Uğur'un programında Ece Üner'in mikrofonu tuvalete giderken açık kaldı

Depremde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın'ın hali yürek yaktı Depremde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın'ın hali yürek yaktı

Son dönemlerde yaptığı yayınlarla adından sıkça söz ettiren Oğuzhan Uğur, bu hafta Sosyal Medya Yasası'nı konuşmak için çok sayıda sosyal medya ünlüsünü ve gazeteciyi davet etti. Gazeteciler 7 saatlik bir programa imza attı. Cüneyt Özdemir, Uğur Dündar gibi isimlerin yanı sıra Ece Üner de konuklar arasındaydı. Gazeteciler, Avukatlar ve sosyal medya ünlülerinin bir araya geldiği program kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı.

Oğuzhan Uğur'un programında Ece Üner'in mikrofonu tuvalete giderken açık kaldı

Program sırasında gazeteci Ece Üner, tuvalete gitmek için izin istedi. O sırada Üner'in mikrofonu açık kaldı. Mikrofonun açık kaldığını fark eden Oğuzhan Uğur hemen devreye girerek, "Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki" diyerek rejiyi uyardı. O anlar gülüşmelere neden oldu.