Youtube kanalındaki yayınlarıyla adından sıkça söz ettiren Oğuzhan Uğur, yaptığı son paylaşımında dünyaca ünlü restoran zincirlerinin sahibi olan Nusret’e göndermede bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Nusret’in restoranında bir kadın Nusret'e twerk dansı yaparken eşi tarafından yakalanmış ve yaşanan anların kameralara yansıması gündeme bomba gibi düşmüştü. Oğuzhan Uğur ise yaşanan bu olayla ilgili Youtube kanalından tartışma yaratacak ifadeler kullandı.

Oğuzhan Uğur’dan Nusret’e ‘Gay’ İması!

"BENİM SEVGİLİM NUSRET'E TWERK YAPSA.."
“Nusret’ten zarar gelmez” diyen Oğuzhan Uğur, Nusret hakkında gay imasında bulundu. Oğuzhan Uğur olayla ilgili ”Benim sevgilim Nusret’e twerk yapsa, ben hiç alınmam. Hepimiz alıyoruz dedikoduları” diye konuştu. Uğur’un Nusret’e gay imasında bulunması sosyal medyaya bomba gibi düşerken, bazı sosyal medya kullanıcıları homofobik tavrı nedeniyle Oğuzhan Uğur’a ağır eleştirilerde bulundu.

NE OLMUŞTU?

Oğuzhan Uğur’dan Nusret’e ‘Gay’ İması!
Geçtiğimiz günlerde Nusret’in mekanında twerk yapan kadın, eşine yakalandıktan sonra kaçmaya başlamış ve yaşanan bu olay günde olmuştu. Twerk yapan kadının o anlarını kameraya alan Nusret ise kadının kocasının mekana girmesiyle neyle uğradığını şaşırmıştı.

"Değiştirelim bıktık be!" demişti... Kadir Çöpdemir'e seçim sonrası gelen pişmanlık şoke etti! "Değiştirelim bıktık be!" demişti... Kadir Çöpdemir'e seçim sonrası gelen pişmanlık şoke etti!