Her bölüm medya dünyasının arka plan hikayelerini farklı bir gözle izleyiciye aktaran Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara, yeni bölümünde üç ünlü oyuncuyu konuk ediyor. Yeni bölümün konukları Feyyaz Yiğit’le birlikte, Burak Tozkoparan, Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi oldu.

menajer

TikTok’ta canlı yayın açıp para kazanan Laz kızı olay sonrası ilk kez konuştu! TikTok’ta canlı yayın açıp para kazanan Laz kızı olay sonrası ilk kez konuştu!

ÜÇ OYUNCU KONUK OLDU

Dizinin yeni bölümünde Dicle yeni tarzıyla başta Feris (Canan Ergüder) olmak üzere ajanstakilerin beğenisini toplarken, diziye dahil olan ve ‘Emir’ karakteriyle hikâyenin seyrini değiştirmeye hazırlanan Burak Tozkoparan’ın Dicle (Ahsen Eroğlu) ile olan sahneleri dikkat çekecek.

menajer

Bununla beraber, Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi aynı filmde yer alması istenen iki eski sevgili olarak seyircinin karşısına çıkacak. Dicle ve Kıraç’ın (Barış Falay) sakladığı büyük gerçeği öğrenen Beren (Yaprak Medine) bir kez daha babasını kaybetmenin korkusunu yaşayacak. Tanıtımda Feris ve Nejat’ın (Ozan Ayhan) romantik sahneleri dikkat çekerken, tanıtımın sonundaki düğün sahnesi ise kafaları karıştırdı.

menajer

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamloğlu’nun bir araya geldiği ‘Menajerimi Ara’, yeni günü 18 Ekim Pazar akşamı ve her pazar saat 20.00’de Star TV’de izleyiciyle buluşacak.

menajer