ABD'nin New York şehri Brooklyn bölgesinde yaşanan taciz olayı ülkeyi ayağa kaldırdı.

Yürüyüş esnasında takip edildiğini fark eden ve arkasındaki şahsın geçmesini bekleyip telefonuyla oynayan genç kadını, uzun bir süre daha takip eden sapığın görüntülerde kadının üzerine atlayarak vücuduna dokunduğu anlar yer alıyor.

Kurtuluş destanının ilk adımı: 19 Mayıs! Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun! Kurtuluş destanının ilk adımı: 19 Mayıs! Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun!

25 yaşındaki ABD'li kadın, polise verdiği ifadede saat 20:10 civarında Brooklyn bölgesinde yer alan Williamsburg'daki Morgan Bulvarı'nda yürüdüğünü söyledi.

GENÇ KIZ TAKİP EDİLDİĞİNİ ANLADI AMA...

Dakikalarca takip edilen kadın arkasındaki kişinin kendisini geçmesini bekleyerek telefonuyla oyalanmaya başladı. Ancak aynı kişi tarafından bir süre sonra yine takibe alındı.

abd taciz

KIZIN ARKASINDAN YAKLAŞARAK BİR ANDA ÜZERİNE ATLADI

Bir süre sonra kadının üzerine atlayan ve etkisiz hale getirmeye çalışan tacizci, kadının şortuna uzandı ve kalçalarına dokundu. Mağdur kadın herhangi bir yaralanma bildirmedi ve tıbbi tedavi istemedi. Polis şimdi her yerde güvenlik kameralarına da yansıyan kişiyi arıyor.