Melih Gökçek Tarkan'dan Cem Yılmaz'a ünlü isimleri hedef aldı! Bakın neler söyledi Melih Gökçek Tarkan'dan Cem Yılmaz'a ünlü isimleri hedef aldı! Bakın neler söyledi

Birçok başarılı projede rol almış olan Nur Fettahoğlu'nun yeni sezonda rol alacağı dizi belli oldu. Nur Fettahoğlu, büyük merak uyandıran proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ülkemize "Gelecek Uzun Sürer" adıyla uyarlanan yerli Beverly Hills, 90210 dizisinin kadrosuna flaş bir isim daha katıldı. Ay Yapım'ın FOX için hazırladığı yerli Beverly Hills, 90210 dizisine her geçen ünlü bir isim daha katılıyor. Deniz Yorulmazer'in yöneteceği dizide Mert Yazıcıoğlu "Kerem", Aslıhan Malbora "Ece" adlı ikiz kardeşlere hayat verecek. İki kardeşin babası Harun karakterini ise son olarak "Üç Kuruş" dizisine konuk oyuncu olan Necip Memili canlandıracak.

Necip Memili'den sonra Gelecek Uzun Sürer kadrosuna flaş transfer!

Damla Serim'in yazdığı dizide ailenin annesi Beliz rolüne kimin hayat vereceği ise belli oldu. Başarılı ve güzel oyuncularımızdan Nur Fettahoğlu ülkemize "Gelecek Uzun Sürer" adıyla uyarlanan dizinin kadrosuna dahil oldu. Bir grup gencin hikâyesini konu alan dizinin kadrosuna Aytaç Şaşmaz da "Evren" rolüyle dahil olmuştu.

Necip Memili'den sonra Gelecek Uzun Sürer kadrosuna flaş transfer!