Muazzez Ersoy ve Necati Şaşmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, Etiler'de yemek yedikleri mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Necati Şaşmaz bestekarlığa soyundu

CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı! CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı!

Ünlü şarkıcı, "Canlı yayınım vardı, oradan çıktım. Necati Bey de programı izlemiş, aradı beni 'Bugün Kadınlar Günü' dedi. Ben de 'Gel, yemeğe geçiyorum' dedim. Kırmadı geldi, sağ olsun. Bakın kendisine hala 'Polat' diyorum. Polat Alemdar değişmez milyonların sevgilisi” ifadelerini kullandı.

Necati Şaşmaz bestekarlığa soyundu

Muhabirlerin “Muazzez Hanım yıllardır sahneye çıkıyorsunuz, Gülşen Hanım’ın sahne kostümleri ve son konserde arkadaşının kucağına oturması çok konuşuldu. Siz neler söylemek istersiniz?” sorusuna Ersoy, “Kucağına oturduğu arkadaşıdır zaten. Çok samimi çok görüştüğü, 'kanka' diyorlar ya bir ahbabıdır belki o kişi. Kötü bir niyeti yoktur, zannetmiyorum yabancı biri olduğunu” yanıtını verdi.

Necati Şaşmaz bestekarlığa soyundu

Muhabirlerin “Necati Bey uzun zamandır görünmüyorsunuz, neler yapıyorsunuz?” sorusu üzerine Şaşmaz, "Şimdi müzikle ilgileniyorum, birkaç tane parçam var geçmişten kalan, onları paylaşıyorum.Eğer Muazzez Hanım beğenirse, onun söylemesini isterim bir şarkımı. Kendim de seslendirmeye çalışacağım. Yazdığım, okuduğum senaryolar var, onlara da bakacağım" şeklinde konuştu.