Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic geçtiğimiz gece Beyoğlu’nda otel çıkışı görüntülendi magazinburada.net objektifine yakalandı. Sandal’la küs olduğu yönünde çıkan haberleri yalanlayan Jahovic evlat edinmek istediğini söyledi. İşte detaylar…

"ÖYLE BİR ŞEY YOK"

Ablası geldiği için onunla görüştüğünü dile getiren Sırp şarkıcı, evlilik düşünmediğini söyledi. Magazinburada.net muhabiri Ali Osman Beyzade’nin ‘Bunun nedeni Mustafa Sandal mı? Küs müsünüz hala?’ diye sorması üzerine Jahovic “Hayır, öyle bir şey yok” şeklinde cevap verdi.

Eski eşi Mustafa Sandal’ı sosyal medyadan takip etmeyi bırakması sorulunca Jahovic, “ Çok tatlısınız, çok seviyorum sizi ama bunlar özel sorular, bunlar zaten geçti.” dedi.

Jahovic, Sandal’la aralarında küslük olmadığını şu sözlerle anlattı: “ Hakikaten yok, gerçekten yok, olsaydı söylerdim.”

EVLAT EDİNMEK İSTİYOR

EVLAT EDİNMEK İSTİYOR

Evlat edinmek istediği yönünde çıkan haberlerle ilgili konuşan Jahovic, “Onu her zaman isterdim” dedi.  Evlenmeden evlat edinmenin yasalara uygun olmadığı söylenince Sırp şarkıcı gülerek, “Çocuk her şeyden daha güzel”  ifadelerini kullandı.

Daha fazla Emina Jahovic ve Mustafa Sandal haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu! Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu!