Yeşilçam'da birçok filmde rol alan ve hayat verdiği karakterler ile adından söz ettiren Cüneyt Arkın, 28 Haziran 2022 tarihinde 85 yaşında hayatını kaybetmişti. Cüneyt Arkın'ın oğlu Murat Arkın, babasıyla ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.

Ağabeyi Kaan ve babası Cüneyt Arkın ile çocukluk yıllarına ait fotoğrafını yayınlayan Murat Arkın, şu ifadeleri kullandı:

Farah Zeynep Abdullah'tan siyaset hamlesi! Sosyal medya hesabını kapattı... Farah Zeynep Abdullah'tan siyaset hamlesi! Sosyal medya hesabını kapattı...

"Ne muhteşem bir geceydi... Daha dün salıncakta otururken diyordum; 'Babam çıkıp şimdi gelse, yanından kimse ayıramaz beni!' diye...

Tüm gece beraberdik. Kucağındaydım. O koca vücuduyla sarmıştı beni. Yatarken kas ağrıları ve hafif ateşle yatmıştım. Elleri yüzümdeydi. Sarı kazak vardı üstünde. Dudağıyla ateşimi ölçtü. Dudakları hiç ayrılmak istemezmişçesine alnıma yapıştı kaldı. Ben yan yattığım için belimin ağrıdığını hissediyordum ama sanki rüya olduğunu biliyormuşçasına kıpırdarsam sihir bozulacak diye yerimden kımıldamıyordum. Öyle yattım kucağında, dudakları alnımda."

Murat Arkın Cüneyt Arkın paylaşımıyla duygulandırdı: Ne muhteşem bir geceydi...