Müge Anlı, bu yazı hayatı için hem mutluluk hem de hüzünle geçirdi. Evlenen ve çok sevdiği kardeşini de nikah masasına oturtan Müge Anlı, tam 28 yıldır görüşmediği öne sürülen babasını da kaybetmişti. 29 Ağustos'ta yeni sezonuna başlayacak olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı aracılığı ile ekrana dönüş yapacak olan başarılı gazetecinin kariyerinde bazı ilkler bulunuyor. Bu ilklerden bir tanesi, merhum sanatçı Kemal Sunal ile ilgili. 2000 yılında vefat eden Kemal Sunal, Müge Anlı'nın magazincilik kariyerinde önemli bir yer tutuyor.

KEMAL SUNAL İLE RÖPORTAJ YAPAN SON GAZETECİLERDEN BİRİ

Başarılı gazeteci, Kemal Sunal'ın vefatı sonrası hazırlanan bir belgeselin de sunuculuğunu yapmıştı ancak Anlı aynı zamanda merhum sanatçı ile röportaj yapan son gazetecilerden biri olarak da bilinir.

Müge Anlı ve Kemal Sunal ile ilgili şaşırtan gerçek 22 yıl sonra ortaya çıktı!

Uzun sarı saçları ile dikkat çeken Müge Anlı'nın röpotaj yaptığı yerdeki bir diğer isim ise; Kemal Sunal'ın askerlik arkadaşıydı.

Tamer Karadağlı'dan Merve Dizdar'a sert tepki! "Devletini, ülkesini şikayet etmesi..." Tamer Karadağlı'dan Merve Dizdar'a sert tepki! "Devletini, ülkesini şikayet etmesi..."

Kemal Sunal bu röportajda Müge Anlı'ya askerlik anılarından dahi bahsetmişti.