Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus itiraf etti: 100 bin kişiyle kendimi yalnız hissediyorum! Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus itiraf etti: 100 bin kişiyle kendimi yalnız hissediyorum!

Emlak kralı olarak tanınan ve ünlü modeller Gigi ve Bella Hadid'in babaları Mohammed Hadid İstanbul'u ziyaret etti. “Türk insanının cana yakın ve misafirperver olduğunu duymuştum gelmeden önce ama yemeklerinin bu kadar şahane olduğunu bilmiyordum” diyen Mohammed Hadid, “Buralara bayıldım. Asıl yaz aylarında bir kez daha gelerek bu sefer iyi bir tatil yapmak istiyorum" dedi.

Mohammed Hadid İlk Kez Açıkladı! Gigi Kardeşlerin O İsimleri Şok Etti…

Ayasofya Camii ve birçok tarihi mekanı ziyaret eden Mohammed Hadid, geziden önce açıklamalarda bulundu. Türkiye'yi daha önce de ziyaret ettiğini söyleyen Hadid, Suriye'nin İdlib kentinde 7 yaşından 9 yaşına kadar Arapçasını geliştirmek amaçlı yaşadığını açıkladı. Bir süre İskenderun'da yaşadığını ifade eden Mohammed Hadid, Türkiye'ye 20. kez geldiğini açıkladı.

Mohammed Hadid İlk Kez Açıkladı! Gigi Kardeşlerin O İsimleri Şok Etti…

Türkiye'yi çok sevdiğini söyleyen Mohammed Hadid, "Türkiye'yi çok seviyorum. Yemeklerine bayılıyorum. O kozmopolit atmosferi yaşamak çok hoşuma gidiyor. Manzara inanılmaz. Dünyanın en güzel ülkelerinden biri. Bir dahaki sefer çocuklarımla geleceğim. Türkiye'nin güzel yerlerini birlikte keşfedeceğiz. Bodrum gittiğim yerlerden bir tanesiydi. Bundan sonra diğer yerlere de gitmek istiyorum. Alaçatı, Antalya, Kapadokya ve Gaziantep gibi yerlere de gitmek istiyorum. Özelikle Gaziantep'e gitmek istiyorum. Zeugma müzesini merak ediyorum. Ziyaret edeceğim" ifadelerini kullandı.

Mohammed Hadid İlk Kez Açıkladı! Gigi Kardeşlerin O İsimleri Şok Etti…

HEPSİ MÜSLÜMAN İSİMLERE SAHİPLER…

Bir restoranda yemek yiyen Mohammed Hadid kızları hakkında özel açıklamalarda bulundu. Tüm çocuklarının isimlerinin Arapça olduğunu açıklayan Hadid, "Gigi'nin ismi Nur, Bella'nın ismi ise Hayriye. Oğlum Anwar'ın adı ise Enver Muhammet, 5 çocuğumun da Müslüman isimleri var." açıklamasını yaptı. Gigi Hadid'in bebeği Khai'nin isminin ise Hayriye'nin kısaltılmışı olduğunu ifadelerine ekledi.

İşte o anlar…