Zeynep Demirel'in derin dekoltesi göz kamaştırdı

Fenerbahçe antrenörü Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, derin sırt dekolteli elbisesiyle göz doldurdu. Matemden çıktığı anlaşılan Demirel'in dönüşü sevenleri tarafından mükemmel olarak karşılandı.

Zeynep Demirel'in derin dekoltesi göz kamaştırdı

Zeynep Demirel'in 2 hafta önce babası Cemal Sever, 12 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybetti. Demirel babası Cemal Sever'in ardından "Başaramadık, dualarımız yetmedi. Babamı dün gece kaybettik. Bu zor süreçte destek olan tanıdığım tanımadığım herkesten allah razı olsun. Dönüş yapamadıklarım affetsin" mesajı paylaştı.

zeynep demirel

ZEYNEP DEMİREL'İN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU

Baba acısını yüreğine gömen Zeynep Demirel'in dönüşü muhteşem oldu.

Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden olan Zeynep Sever Demirel, geçtiğimiz gün paylaştığı siyah sırt dekolteli kıyafetiyle adeta göz kamaştırdı. Demirel'in bu paylaşımına takipçilerinden birçok yorum ve beğeni geldi.

 Zeynep Sever Demirel

"HARİKASIN YENGE"

510 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından derin sırt dekoltesini  takipçileriyle paylaşan 31 yaşındaki Zeynep Sever, "Harikasın yenge" yorumları yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 12:33

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE