Yasmin Erbil İç Gıcıklayıcı İç Çamaşırı İle Nefes Kesti!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, yıllar içinde büyüdü güzelleşti. 2 Aralık 1995 doğumlu Yasmin Erbil, şimdilerde 25 yaşını süren bir genç kız oldu. Büyüyünce sosyal medya hesabından birbirinden iddialı pozlarını paylaşan Erbil, son olarak eline gitar alıp üzerine giydiği siyah dantelli iç çamaşırı ile nefes kesen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Yasmin Erbil İç Gıcıklayıcı İç Çamaşırı İle Nefes Kesti!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, yıllar içinde büyüdü güzelleşti.

2 Aralık 1995 doğumlu Yasmin Erbil, şimdilerde 25 yaşını süren bir genç kız oldu.

Büyüyünce sosyal medya hesabından birbirinden iddialı pozlarını paylaşan Erbil, son olarak eline gitar alıp üzerine giydiği siyah dantelli iç çamaşırı ile nefes kesen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, yaptığı son paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İÇ ÇAMAŞIRIYLA POZUNU PAYLAŞTI

Yasmin Erbil, bu kez Instagram hesabının hikayeler bölümünden dantelli iç çamaşırıyla çekilmiş bir fotoğrafını "Kamera arkası gitar çalıyorum" notuyla paylaştı.

GÖĞSÜNÜN ALTINDAKİ BENİ PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde göğsünün altındaki beni Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Fotoğrafını hem Instagram sayfasından hem de hikaye kısmından paylaşan Erbil, göğsünün altındaki ben için "Benimi çok seviyorum ya, dövme gibi konmuş" yazmıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2020, 18:55

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE