Sipariş verdiğiniz ürün farklı gelirse ne yaparsınız?

İnternetten bodycon elbise siparişi verip, üzerinizde nasıl duracağını hayal ederken çöp torbası gibi bir elbise teslim alırsanız, ne yaparsınız?

Sipariş verdiğiniz ürün farklı gelirse ne yaparsınız?

İnternetten alışveriş yapmayı seviyoruz. AVM ler sokak arası butik ve mağazaların müşterilerini aldı alıyor derken internetten alışveriş hepsini geride bıraktı. İstediğiniz mağazaya tıklayıp, kategori-beden-renk-fiyat aralığı gibi filtreleme yaptıktan sonra saniyeler içinde yüzlerce giysi ekrana dökülüyor. Favoriye alınan giysiler son bir kez daha gözden geçirilip sepete atılıyor. Ödeme sonrası kargo süreci başlıyor ve teslimat süresi mağazanın bulunduğu il ya da ülkeye göre değişebiliyor.

Genç bir kız Barbie temalı bir doğum günü partisinde giymek üzere bebek pembesi bodycon elbise siparişi verdi. Vücuda tam anlamıyla oturan Bodycon elbise, vücudun göğüs kenarından alt kenarına kadar sıkı sıkıya yapışan tek parça bir giysi. Son yıllarda oldukça popüler olan bu elbiseler çoğunlukla likra ve polyester karışımından üretiliyor. Bu sıkı elbiseler, akşam kıyafetleri kadar trend olmakla birlikte, gün boyu da giyilebiliyorlar.

Ancak genç kız gelen paketi açtığında şok oldu. Elbise, resimdeki renkten birkaç ton farklı; şeker pembesiydi.

Yine de üzerinde görmek için denemeye karar verdiğinde gülmekten kendisini alamadı. Bodycon diye sipariş verdiği elbise büyük alışveriş çantalarına benziyordu.

Resmini çekip sosyal medya hesabında paylaştığında insanların kendisine aptal deyip güleceklerini düşünüyordu. Ama tam tersi oldu. Bu durum hoşuna giden genç kız elbiseyi iade etmedi.

Siz olsaydınız eğer ne yapardınız? Üzerinize sıkı sıkı oturacağını hayal ettiğiniz elbise 2-3 beden bol gelse ne yaparsınız? Ya rengi?

Gülseren Bozkuş


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER