Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a Erteleme

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Türkiye’nin İdlib’de 33 şehit vermesi ve dünya gündeminde yaşanan diğer gelişmeler nedeniyle ertelendi.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a Erteleme

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI), Suriye’nin İdlib kentinde 33 askerimizin şehit düşmesi ve dünyadaki diğer gelişmeler nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Sonbahar-Kış 2020/21 sezonunun 16-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyordu.

YENİ TARİH BELLİ OLDU…

Yapılan açıklamada “Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI), Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler nedeniyle MBFWI Danışma Kurulu’nun ortak kararı ile ertelenmiştir” denildi.

Sonbahar-Kış 2020/21 koleksiyonlarının sergileneceği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 15. sezonu 13-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

36 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU…

Suriye’de Türk askerlerine yönelik hain bir saldırı gerçekleştirildi. Rejim kuvvetleri tarafından yapılan hava saldırısında şehit olan askerlerimizin sayısı 36’ya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 14:33

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER