Korona Virüse Karşı Plajlarda 'Trikini' Önlemi

Korona virüsten en çok etkilenen İtalya'da modacı Tiziana Scaramuzzo, kadınlar için plajlarda giyebilecekleri Trikini modelleri tasarladı. Büyük rağbet gören modeller için seri üretime geçen İtalyan modacı 'Şaka Olsun' diyerek tasarladığı modellerin çok beğenildiğini söyledi

Korona Virüse Karşı Plajlarda 'Trikini' Önlemi

İtalyan giyim tasarımcısı Tiziana Scaramuzzo, Korona Virüs Korunma Tedbirleri kapsamında klasik bikiniye koruyucu yüz maskesi ekleyerek üç parçadan oluşan 'Ttrikini'yi tasarladı.

Yaz aylarını gelmesi ve Dünya genelinde Korona Virüs tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte insanlar yeniden tatil planları yapmaya başladı.

Her ne kadar Covid-19 tehdidi hafiflemiş olsa da henüz tam anlamıyla bitmiş değil!

Bu da insanların sokağa çıkarken, plaja giderken yeni tedbirler almasına neden oluyor.

İtalyan tasarımcı Tiziana Scaramuzzo'nun ürettiği üç parçalık bikiniler bu yaz kadınların imdadına yetişecek!

ŞAKA İÇİN YAPTI, BEĞENİLDİ

İlk 'Trikini'yi 'Şaka Olsun Diye' yaptığını belirten tasarımcı, daha sonra yeni tasarımının sosyal ağlarda büyük beğeni topladığını da belirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 11:45

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE