Gelin Damat Fashion Day ile Çırağan’da Moda Rüzgarı Esecek

Gelin Damat Dergisi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek Gelin Damat Fashion Day, Çırağan Sarayı’nda moda rüzgârı estirecek.

Gelin Damat Fashion Day ile Çırağan’da Moda Rüzgarı Esecek

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek Gelin Damat Fashion Day, 15 Mart Pazar günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek. İzleyicilerine görsel şölen sunacak olan Gelin Damat Fashion Day, her yıl olduğu gibi bu yıl da akıllardan çıkmayacak.

Geçtiğimiz yıl Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Didem Taslan, İpek Tanrıyar, Tuğba Altıntop, Ece Prim, Simge Tertemiz, Hatice gibi birçok ünlü ismin yer aldığı defile uzun süre kendinden söz ettirmişti. Bu yılda çok sayıda sürpriz ünlü ismi bir araya getirecek olan “Gelin Damat Fashion Day” meraklılarına görsel şölen yaşatacak.

51 MODACI KATILACAK

Ünlü sunucular Müge Uzel ve Burak Törün’ün sunumlarıyla renklenecek olan Gelin Damat Fashion Day, Türkiye ve Avrupa’dan 51 modacının katılımıyla gerçekleşecek. Bu özel gecede 2020 yılının en özel gelinlik, damatlık ve abiye modelleri sergilenecek.

SÜRPRİZ HEDİYELER

Defilede 5 çift aynı günün akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek özel kokteyle katılma hakkı kazanacak. Aynı zamanda birçok özel sürpriz, katılımcı çiftlere çekilişle takdim edilecek.

51 modacının en iyi tasarımlarını, en iyi taşıyacak mankenlerle, en iyi mekanda Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesini düzenlediklerini belirten Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi ve defile organizatörü Ferhat Muğurtay, “Evlenecek çiftleri ve sektör profesyonellerini 15 Mart'ta Çırağan Sarayı'na davet ediyorum” dedi.

Evlenecek çiftlere ve sektör profesyonellerine açık olan etkinliği, 13.00-19.00 saatleri arasında ziyaret etmek için www.gelindamat.com’dan ücretsiz kayıt imkanı sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 20:17

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER