Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

Gelecek sezonun oje renkleri bu yazımızda! İşte trend olan 5 oje rengi sizlerle...

Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

   Evde kalınan tüm süreç boyunca iyi veya kötü kimyasal peelinglerden saç rengine kadar, güzellik ve bakım hakkında ne var ne yoksa evde kendimiz çözmeye çalıştık. Jel manikür uygulamasında da oldukça başarılı sonuçlar elde ettik aslında ama her daim en iyisi olabilmektedir. Yapılan araştırmalar ve detaylı çalışmalar, oje markaları, geleneksel oje formüllerini ışık altında daha canlı ve parlak görünmesi için geliştirdi. Artık oje içinde sabitleştirici kullanmadan hem daha uzun süre kalıcı hem de daha jel gibi durması için formül geliştirdi. İşte tırnaklarınıza hakim olacak olan jel oje renkleri! Bakalım gelecek sezonda ojede hangi renkler trend olacak?

Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

Sıcak Kestane

   Sonbahar ayları artık geldi ve hava git gide daha da çok soğuyor. Sıcak kestane rengi dediğimiz renk, aslında içtiğiniz latte ile aynı renktir. Ortalama olarak bejden biraz daha sıcak ama kahverengi olarak da kabul edilemeyecek koyuluğa sahip bir renk tonu. Bu muhteşem ton, derin bej ile açık kahve arasında bir renktir; renk skalasında da bu iki rengin kesişim noktasıdır.

Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

Gri Tonları

   Islak çimento renginde olan griden bulutlu gökyüzünü anımsatan griye kadar tüm gri renkler Sonbahar trend tonlarını içeren renklerdir. Bu sonbaharın renkleri gri ailesinden… Tüm sezon boyunca bütün renk spektrumlarını göreceksiniz.

Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

Fildişi

   Klasik bir yumuşak fildişi tonları ile tüm yaz renklerinde olduğu gibi parlak beyazların da tonlarını görebilirsiniz. Daha fazla kat eklemeleri yaparak opak bir yüzey elde edin ve ellerinizi kış ayına hazırlayın.

Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

Kiremit Rengi

   Muhteşem ve karışık bir kırmızı tonu olan kiremit tonu, doğal olarak sonbahar rengi paletlerini oluşturan kahverengi, turuncu ve hatta sarının ipuçlarını da barındıracaktır.

Gelecek Sezon Ojede Bu 5 Renk Trend!

Matcha Yeşili

   Nötrleşmiş deniz köpüğü rengi hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilmektedir. Romantik, sakin olan bu ton; modunuzu yansıtma konusunda size yardımcı olacaktır.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE