Ebru Gündeş O Ses Türkiye İçin Öyle Bir Şey Yaptı ki...

Ebru Gündeş, 3 sene ara verip tekrar döndüğü O Ses Türkiye'nin en şık jurisi olabilmek için kolları sıvadı. Moda dünyasının ünlü ismi Züheyla Kuru ile görüşmeye başlayan Ebru Gündeş'in kesenin de ağzını açtı. Paranın gözünün yaşına bakmayan Gündeş'in en kaliteli kumaşlardan şık elbiseler için sipariş verdiği öğrenildi.

Ebru Gündeş O Ses Türkiye İçin Öyle Bir Şey Yaptı ki...

Ebru Gündeş, 3 sene ara verip tekrar döndüğü O Ses Türkiye'nin en şık jurisi olabilmek için kolları sıvadı.

ebru gündeş o ses türkiye

Moda dünyasının ünlü ismi Züheyla Kuru ile görüşmeye başlayan Ebru Gündeş'in kesenin de ağzını açtığı öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye'den ayrılma kararı aldı. Sayan'ın yerine ise eski jüri üyesi Ebru Gündeş gelecek. 3 yıl aradan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanan Gündeş, hazırlıklara başladı.

ebru gündeş o ses türkiye moda

KIYAFETLER İÇİN HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Haftanın 4 günü yayımlanacak olan programda her gün farklı bir tarzla seyircisinin karşısına çıkmak isteyen Ebru Gündeş, modacının yolunu tuttu.

ebru gündeş o ses türkiye elbise

Ünlü isim, modacı Züleyha Kuru ile program için birbirinden şık elbiseler oluşturmaya başladı.

"EBRU İLE HİÇ AYRILMADIK"

Geçtiğimiz ay Ebru Gündeş'in geri döndüğünün müjdesini veren Acun Ilıcalı, "Ebru ile biz hiç ayrılmadık benim için ayrı bir yeri vardır" demişti. Ilıcalı, sık sık ünlü şarkıcı ile dertleştiğini de sözlerine eklemişti.

ebru gündeş o ses acun ılıcalı

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 02:39

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE