Doya Doya Moda'ya Katılan Ivana Sert'ten Eski Eşine Ağır Sözler

Doya Doya Moda programının jurisine dahil olan Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert'in ortak çocukları Kayon Ateş Sert için verdiği paranın az olduğunu söyleyip isyan etti. "Nafaka ödeyemeyecekseniz neden baba oluyorsunuz mu diyeyim?"

Doya Doya Moda'ya Katılan Ivana Sert'ten Eski Eşine Ağır Sözler

Ivana Sert eski şaşalı günlerinde birlikte olduğu eşi Yurdal Sert'e "Sert" çıktı. Ödenen nafakanın çocuğun masrafına yetmediğini iddia eden Ivana Sert, eski kocası Yurdal Sert için ağır ifadeler kullandı.

ivana sert doya doya moda

"SONUÇTA BU SENİN ÇOCUĞUN" 

Ivana Sert, 2013 yılında boşandığı Yurdal Sert'in oğlu Kayon Ateş Sert için ödediği 5 bin TL'nin çocuğunun eğitim masraflarına yetmediğini belirterek yüzde 300 zam yapılması için dava açtı. Konu hakkında ilk kez konuşan Sert, nafaka ödemeyen eski eşine "Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin" diyerek tepki gösterdi.

ivana sert

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programının jüri kadrosuna dahil olan Ivana Sert, işlerinin bozulması nedeniyle nafaka ödemediğini iddia ettiği eski eşi Yurdal Sert hakkında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

yurdal sert

"NAFAKA ÖDEYEMEYECEKSENİZ NEDEN ÇOCUK YAPIYORSUNUZ MU DİYEYİM?"

2013 yılında boşandığı Yurdal Sert'in ödemediği nafaka hakkında konuşan Ivana, "Ne diyeyim, nafaka ödeyemeyecekseniz neden çocuk yapıyorsunuz, baba olmayın mı diyeyim? Ben nafakayı az bulmuyorum ama çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin."

kayon ateş sert ivana sert

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER