Buse Terim yıllardır kurduğu hayalini gerçeğe dönüştürdü

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in, New York Fashion Institute of Technology'den mezun olan moda danışmanı, blogger ve girişimci kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın hayali gerçek oldu.

Buse Terim 2017'de kurduğu e-ticaret sitesi BT Shop'un ilk mağazasını açtı. Annesi Fulya Terim'in Bodrum Türkbükü'ndeki Bloom&Bake adlı pastanesini gönlüne göre dekore edip butiğe çevirdi. "Çok heyecanlıyım. Yepyeni bir yola girdik. Hayalim; kızlarımın da benim gibi hayallerinin peşinden koşmaları ve gerçekleştirmeleri" diyen Buse Terim, kızları Nil ve Naz ile ilk butiğinin önünde hatıra pozu da verdi.

buse terim

"RENGARENK BİR DÜNYA YARATTIK"

Buse Terim, Bodrum'da açtığı mağazanın hem alışveriş hem atölye hem de çocuklar için oyun alanı olacak şekilde dekore ettiğini söyledi. Terim, "Mağazamız hem beni hem de markamı temsil etsin istedim ve rengarenk bir dünya yarattık. Mağazamızda hem çocuklar için atölye, hem oyun alanı hem de annelerin ihtiyacı olan ürünlerin olduğu alışveriş standlarımız olacak" dedi.

YAZ AĞIRLIKLI ÜRÜNLER OLACAK

Buse Terim, mağazanın Bodrum'da açıldığı için yaz sezonu ürünlerin ağırlıklı olduğunu söyledi. Terim mağaza açma fikrinin hep hayali olduğunu ifade etti.

Terim, "Burası aslında annemin pastanesi olarak faaliyet gösteriyordu. Annemin şefi askere gittiği için annem mekanı bu yaz açmamaya karar verdi. Ben de hem hayalim olduğu için hem de dükkan boş kalmasın istediğim için burayı faaliyete geçirdim." şeklinde konuştu.

buse terim bt shop bodrum

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2021, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER