Bülent Ersoy Demet Akalın'ı Görünce Kıskançlık Krizine Girdi!

Yaptığı makyajlarıyla dünya çapında ün kazanan Azerbaycanlı makyaj uzmanı Anar Agakishiev, Türk modasının dev ismi Yıldırım Mayruk'un mesleğe veda gecesinde onur konuğu olarak ağırlanan Bülent Ersoy'a özel makyaj yaptı. Bülent Ersoy'un, Anar Agakishiev ile çalışmaya Demet Akalın'ın yüzündeki makyajdaki ustalığı görünce karar verdiği öğrenildi.

Bülent Ersoy Demet Akalın'ı Görünce Kıskançlık Krizine Girdi!

Yaptığı makyajlarıyla dünya çapında ün kazanan Azerbaycanlı makyaj uzmanı Anar Agakishiev, Türk modasının dev ismi Yıldırım Mayruk'un mesleğe veda gecesinde onur konuğu olarak ağırlanan Bülent Ersoy'a özel makyaj yaptı.

bülent ersoy yıldırım mayruk

Bülent Ersoy'un, Anar Agakishiev ile çalışmaya Demet Akalın'ın yüzündeki makyajdaki ustalığı görünce karar verdiği öğrenildi. 

Moda dünyasının ustası Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal tarihi Fişekhane'de gerçekleşen jübileyle meslek hayatlarına veda etti.

yıldırım mayruk defile

Gecede Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy onur konuğu olarak yer aldı. Bülent Ersoy, Yıldırım Mayruk'un veda gecesinde gerek tercih ettiği elbisesi gerekse makyajıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

ERSOY'UN MAKYAJI AZERBAYCANLI MAKYÖR ANAR AGAKISHIEV'DEN

Bülent Ersoy, Yıldırım Mayruk'un mesleğe veda gecesine özel olarak hazırlandı.

bülent ersoy anar agakishiev makyaj

Geceye Yıldırım Mayruk imzalı çok özel siyah renk bir elbise ve görkemli şapkasıyla katılan Bülent Ersoy'un makyajı ise dünyaca ünlü makyaj sanatçısı Anar Agakishiev tarafından yapıldı. Bülent Ersoy'un tam bir Demet Akalın hayranı olan Anar Agakishiev'in Demet Akalın'ın yüzündeki makyajları görünce kendisine de aynısından istediği öğrenildi. 

demet akalın anar agakishiev makyaj

10 BİN LİRA ÖDEDİ

Anar Agakishiev, Bülent Ersoy'un yüz ve cilt tipine en uygun göz kamaştıran makyajı için ustalığını konuşturdu.

bülent ersoy anar agakishiev

Makyaj tamamlandıktan sonra işi çok beğenen Bülent Ersoy'un Anar Agakishiev'e 10 bin lira ödediği öğrenildi.

demet akalın makyaj

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 20:19

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE