Banu Noyan’dan Dikkat Çeken Açıklama! ‘İlacımız Oldu…’

Moda yarışmalarının jürisi koreograf Banu Noyan, sezonluk giyim alışverişi yapıp gardırobunu yenileyen kişi sayısının, pandemide yüzde yüz arttığını ifade etti.

Banu Noyan’dan Dikkat Çeken Açıklama! ‘İlacımız Oldu…’

Yıllardır İlkbahar-Yaz, Sonbahar-Kış sezonunda gardıroplarını yenilediği, kombinleri hazırlayarak servis verdiği onlarca kişi olduğunu söyleyen Banu Noyan, pandemi döneminde alışverişin bozulan psikolojiler için ilaç olduğunu dile getirdi.

“EKİPÇE YETİŞEMİYORUZ…”

“Pandemiyle birlikte her ne kadar evde kalsak da, servis verdiğimiz kişi sayısı yüzde yüz artış gösterdi” diyen Noyan, “Artık eşofman kültürümüz oluştu derken, bir baktık ki ekipçe yetişemiyoruz” şeklinde konuştu.

Banu Noyan’dan Dikkat Çeken Açıklama! ‘İlacımız Oldu…’

“BEYLER BİZİ ÇOK ŞAŞIRTTI…”

Banu Noyan, erkeklerin de bu süreçte alışverişe yoğunlaştığını belirtti. “Neyle neyi giysem derdi bu hizmetimizle, servis verdiğimiz müşterilerimizi rahatlattı” diyen Noyan, “Hanımlar zaten alışveriş severler ama beyler bizi çok şaşırttı” ifadelerini kullanarak şaşkınlığını dile getirdi ve ekledi: “Hanımlar en çok ayakkabı ve çantaya özen gösterirken, beylerse gömlek ve ayakkabı seçimlerinde itinalılar.”

Banu Noyan’dan Dikkat Çeken Açıklama! ‘İlacımız Oldu…’

“BEYLER ALIŞVERİŞE DAHA FAZLA VAKİT AYIRIYOR…”

Banu Noyan, “Beylerin alışverişinin hanımlara göre daha kısa sürmesini beklerken, tam tersinin olması bizi hep şaşırtır” diyerek de konuya farklı bir bakış açısı getirdi: “Neden böyle, diye düşündüğümüzde, biz hanımlar sık alışveriş yapmaya alışığız, ancak beyler bir kere olsun, tam olsun, uğraşmayalım mantığıyla daha sakin ve düşünerek alışverişi tercih ediyorlar. Beylerin son dönemdeki iddialı seçimlerine çok şaşırıyorum. Renkleri seviyorlar, aksesuarları seviyorlar, klasikten ziyade, modern giyimi tercih ediyorlar. Ve kaliteli alışveriş yapmak istiyorlar. Hanımlardan daha fazla para harcıyorlar.”

BANU NOYAN’DAN HANIMLARA TAVSİYE…

Noyan, kadınlara tavsiyede bulunmayı da ihmal etmedi: “Vücudunuzu tanıyın, bir anda yanlış seçimlerle kalınlaşıp incelebilirsiniz. Bunu sakın unutmayın. İnce bilekli bir kadın yanlış ayakkabı seçimiyle, tam tersi görünebilir.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE