50m2 ile Dikkat Çeken Engin Öztürk'ün Yeni Projesi Belli Oldu!

Son olarak Netflix'te 50m2 isimli dizide rol alan oyuncu Engin Öztürk, spor giyim markası Nautica'nın yeni reklam yüzü oldu.

50m2 ile Dikkat Çeken Engin Öztürk'ün Yeni Projesi Belli Oldu!

Nautica, uluslararası arenada uzun yıllardır liderliğini sürdürdüğü denizcilik ve lifestyle moda markası imajını bugün güçlü bir iş ortaklığıyla yenilediğini duyurdu. Nautica’nın 2021 yılında Türkiye marka elçisi oyuncu Engin Öztürk oldu.

engin öztürk

Maceraya ve doğayı keşfetmeye davet eden tasarımlar, Engin Öztürk’ün sofistike ve derinlikli yaşam stiliyle birleşti. Göcek’te, Nautica’nın maceracı doğasını yansıtan atmosferinde gerçekleşen kampanya çekiminde, Erdi Doğan’ın fotoğrafladığı Engin Öztürk; şehirli ve modern Nautica ruhunu dinamik karelerle yansıttı.

"DOLABIMDAKİ VAZGEÇİLMEZLERİMDEN BİRİ"

Türkiye’de sayısız sinema ve tiyatro oyununda ikonik rolleri canlandıran aktör, global marka iş birliği için; “Nautica gerçekten de dolabımdaki vazgeçilmez markalarımdan biri. Türkiye’de marka yüzü olmam için sorduklarında “Neden olmasın ki, çekime dolabımdan bir şeyler giyip bile katılabilirim ne de olsa!” dedi.

engin öztürk nautica

Öztürk, kendisine bugüne kadar birçok markadan reklam çekimi için teklif geldiğini açıkladı. Öztürk, "Doğayı seven bir sanatçı olarak hayata ilham veren ve doğayı seven bir markayla çalışma fikri beni heyecanlandırdı" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER