Miray Daner, Hakan Muhafız kadrosuna mı katılıyor?

Geçtiğimiz gün, TEYEV yararına sahneye çıkan Cem Yılmaz'ın şovuna, Miray Daner, sevgilisi Kubilay Aka ile katıldı. Hakan Muhafız dizisinin 2.sezonuna konuk oyuncu olarak katılan Daner, "Dizide devam edecek misiniz?" sorunusuna, "Bilmiyorum, bakalım..." şeklinde cevap verdi.

CEM YILMAZ ŞEHİT ÇOCUKLARI İÇİN SAHNEYE ÇIKTI

Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malulleri, Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı(TEYEV) yararına organize edilen gecede ünlü komedyen Cem Yılmaz sahneye çıktı. Geceden elde edilen gelirle 100'ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursunun karşılandığı belirtildi.

KİM DAHA KOMİK?

Miray Daner ve sevgilisi Çukur'un Celasun'u Kubilay Aka arsında başlayan "Kim daha komik?" sorusuna Daner'in verdiği cevap güldürdü. Daner "Kubilay komik olduğunu, sanıyor ama değil. Esprilerini benim üzerimde deniyor" dedi. Kubilay Aka ise, "Doğru, benim soğuk esprilerim var" diyerek sevgilisini onayladı.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu Miray Daner, 2.sezonunda konuk oyuncu olarak yer aldığı Hakan Muhafız dizisi şöyle konuştu; "Çok keyifliydi, ilk defa dijital platformda bulunmak, özellikle Hakan Muhafız gibi bir işte çok güzeldi devamında olur muyum bilmiyorum. Bakalım..." Henüz birlikte bir proje planlamadıklarını belirten sempatik çiftin neşeli halleri dikkat çekti. 
 

YORUM EKLE