İkinci bebeğine sekiz aylık hamile olan Merve Özbey, doğum öncesi son konserinde sevenleriyle buluştu. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında 'Tamamen Arabesk' konseptiyle hayranlarının karşısına çıkan şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Merve Özbey'den doğum öncesi son konser!

''HEYECANLI MIYIM, BURUK MUYUM BİLMİYORUM''

Doğum öncesi son kez sahne alan Özbey, "Heyecanlı mıyım, buruk muyum bilmiyorum" dedi. Güzel yorumcu, "Elif'e hamileyken pandemi vardı, 3.5 aylıkken yattım, doğumdan üç ay sonra konserlere başladım. Şimdi ise çok yoğun bir tempoyla çalıştım. Normalde finali ayın 20'sinde yapacaktık ama burada nokta koymayı planladık. Bunun dışında her şey yolunda" dedi.

Merve Özbey'den doğum öncesi son konser!

"ALBÜM KADINIYIM"

'Serdar Ortaç Vol.1' albümde yer alan 'Kararsın Dünyam' şarkısına klip çeken Özbey, "Doğum sürecinde boş kalmamak adına sıkı çalışıyoruz. YouTube projelerini çekeceğiz, albümü hazırlayacağız. Biliyorsunuz ki ben albüm kadınıyım, İnşallah albümle karşınızda olacağım" şeklinde konuştu.

Fahriye Evcen: Umarım bu görüntü vicdanınızdan silinmez... Fahriye Evcen: Umarım bu görüntü vicdanınızdan silinmez...

Konserde Cihan Nacar imzalı iki farklı kostümle sahne alan Merve Özbey, unutulmaz arabesk şarkılardan oluşan repertuvarıyla izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.