İş insanı Kenan Koçak ile 2020 yılının şubat ayında dünya evine giren şarkıcı Merve Özbey 27 Şubat’ta anne olma sevinci yaşadı.

Merve Özbey: Kendimi Çıplakmış Gibi Hissediyorum

Kızına Elif Özüm adını veren ünlü şarkıcı, geçtiğimiz gün eşi Kenan Koçak ile birlikte dışarı çıktı. Doğum yaptıktan sonra ilk kez dışarı çıkan Özbey, eşiyle birlikte kahve içip alıveriş yaptı.

İlk bebeğine hamile olan Songül Öden radikal bir karar aldı! İlk bebeğine hamile olan Songül Öden radikal bir karar aldı!

Merve Özbey: Kendimi Çıplakmış Gibi Hissediyorum

“İLK 20 GÜN GAYET İYİYDİM..”
Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü şarkıcı dışarı çıktıktan sonraki düşüncelerini paylaştı. Şarkıcı, "Bugün bir saat dışarı çıktım. Arabada biraz müzik dinledik. Bir kahve içtik. Eşime çaktırmadan bol bol gökyüzüne baktım. Kitaplarımı alıp eve geldik. Kızı bırakınca içim acıyor gibi oluyor. Annem yanındaydı da çok aklım kalmadı. Derlerdi de inanmazdım ey gidi lohusalık sen nelere kadirsin. Halbuki ilk 20 gün gayet iyiydim" diye yazdı.

Merve Özbey: Kendimi Çıplakmış Gibi Hissediyorum

“İNSAN KENDİNİ ÇIPLAKMIŞ GİBİ HİSSEDİYOR..”
Sözlerine devam eden şarkıcı, "Tabii bolca da düşündüm. 1.5 seneye yakındır sahnede olmamak başka işlerle uğraşmak. Ne kadar özlediğimi farkettim. İnsan ait olduğu işi yapmayınca kendini çıplakmış gibi hissediyor" dedi.