'Amerikan Güzeli', 'Amerikan Pastası' ve 'Asla Kaybetme' gibi birçok yapımda rol alan Mena Suvari, özel hayatıyla ilgili ses getirecek açıklamalarda bulundu. The Guardian'a konuşan oyuncu, yıllar önce birlikte olduğu sevgilisinin psikolojik ve cinsel şiddetine maruz kaldığını itiraf etti. Ünlü yıldızın anlattğına göre; Suvari'nin yaşadığı bu olaylar, aktris henüz 17 yaşındayken meydana geldi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus itiraf etti: 100 bin kişiyle kendimi yalnız hissediyorum! Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus itiraf etti: 100 bin kişiyle kendimi yalnız hissediyorum!

Mena Suvari: Eski sevgilimin fantezileri nedeniyle hastanelik oldum

Mena Suvari, adını açıklamadığı eski sevgilisinin kendisine üçlü ilişki yaşamak için baskı yaptığını itiraf etti. Oyuncu, söz konusu üçüncü kişi olan kadınla daha sonra rol aldığı bir filmin setinde karşılaştığını da sözlerine ekledi.

Mena Suvari: Eski sevgilimin fantezileri nedeniyle hastanelik oldum

Suvari, hatta bir keresinde bu yüzden hastaneye kaldırıldığını da gizlemedi. Oyuncu, çok genç olduğu bir dönemde yaşadığı bu deneyimin kendisi için yıkıcı olduğunu ifade etti. Mena Suvari o röportajda başka bir itirafta da bulundu. Ünlü oyuncu, henüz 12 yaşındayken ağabeyinin bir arkadaşı tarafından taciz edildiğini anlattı.