Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 'Müjgan Hekimoğlu' karakterine hayat veren Melike İpek Yalova ile 7 yıl aşk yaşadığı ve iki yıl önce dünyaevine girdiği yapımcı eşi Altuğ Gültan arasında ipler koptu.

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; rol aldığı dizinin çekimleri nedeniyle uzun bir süredir Adana’da bunulan Melike İpek Yalova’nın boşanma kararı aldığı iddia edildi.

Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan Arasında Kriz! Boşanmak İstiyor…

EŞİ BOŞANMAK İSTEMİYOR…

Melike İpek Yalova’nın, aldığı boşanma kararını eşi Altuğ Gültan’a ilettiği öğrenildi. Karar üzerine şoke olan Gültan’ın ise ayrılmak istemediği gelen iddialar arasında.

Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan Arasında Kriz! Boşanmak İstiyor…

‘HAMİLE Mİ?’ SÖYLENTİLERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI…

Eşi Kenan Doğulu'yu öven Beren Saat'in konuşması yapmacık olarak yorumlandı! Eşi Kenan Doğulu'yu öven Beren Saat'in konuşması yapmacık olarak yorumlandı!

Öte yandan o dönem nikah fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmasının ardından Melike İpek Yalova için “Hamile mi, ondan mı evlendi?” söylentileri çıkmıştı.

Oyuncu konuyla ilgili, “Beni biraz tombiş bulanlar olmuş, şöyle cevap vereyim: Hayatımda en düşük kilom 41’di. O zaman bile kavun yutmuş gibi göbeğim vardı. ‘Peki nasıl bazen var göbeğin, bazen yok?’ derseniz, göbeğimi içime çekmek benim ata sporum" açıklamasını yapmıştı.