36 yaşındaki 3 çocuk annesi Hollywood yıldızı Meghan Fox bedeniyle ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Bir spor dergisine konuşan Megan Fox, "Hayatımda hiçbir zaman vücudumu sevdiğim bir nokta olmadı." dedi

Meghan Fox

Hollywood'un en güzel yıldızlarından biri olarak kabul edilen Fox, kendini sevmek için 'hiç bitmeyen bir yolculukta' olduğunu söyledi ve imajını her zaman eleştirdiğini, çocukken bile vücuduyla ilgili bir 'farkındalığı' ve 'takıntısı' olduğunu itiraf etti.

Bu takıntının yetiştirilme tarzıyla ilgili olmadığını açıklayan ünlü isim, "Bu farkındalığım ve takıntım kesinlikle çevresel değildi, çünkü bu konular hakkında hiç konuşulmayan çok dindar bir ortamda büyüdüm" şeklinde konuştu.

Meghan Fox2Oyuncu Brian Austin Green ile evliliği kötü giden Megan Fox, film setinde Machine Gun Kelly ile tanışmış ve genç şarkıcıya aşık olmuştu. Aşkı için evliliğini bitiren Fox, Machine Gun Kelly  ile geçtiğimiz sene ise evlilik kararı almıştı.

SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar! SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar!

Meghan Fox3

Ancak nikah masasına oturması beklenen çiftten sürpriz bir hamle gelmiş, Fox, müzisyen aşkıyla çekilen tüm fotoğraflarını Instagram sayfasından silip, takipten çıkmıştı.

Machine Gun Kelly'nin Megan Fox'u aldattığı iddiası ortaya atılmış, ardından sürpriz bir gelişme olmuş; çift barışmıştı. Birlikteliklerine bir şans daha tanıyan ikili, tatil yapmak için soluğu Hawaii'de almıştı.

Meghan Fox1