Aktöre yakın kaynaklar, Perry'nin son zamanlarında yalnız olduğunu ve bir aile kurmanın özlemini yaşadığını belirtirken; ünlü ismin hayranları evinin önüne çiçekler ve notlar bırakarak görenlere duygusal anlar yaşattı.

G1yJ72QQ_UeyqesAmAcaQA

Funda Arar paylaştı! '20 yıl önce biz' Funda Arar paylaştı! '20 yıl önce biz'

Ünlü oyuncu Matthew Perry 54 yaşında hayatını kaybetti.’Friendsdizisinde canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle tanınan Matthew Perry'nin ölüm nedeninin boğulma olduğu söylendi. Kolluk kuvvetleri kaynakları, Perry’nin evdeki jakuzide ölü bulunduğunu ancak olay yerinde herhangi bir uyuşturucuya rastlanmadığını ve cinayete dair bir belirti olmadığını açıkladı.

653f80d686b244186467406e

TMZ'nin haberine göre; her ne kadar evde yasadışı uyuşturucu bulunmasa da, çok sayıda reçeteli ilaç ele geçirildi. Yayın kuruluşu, "Yetkililer evde anti-depresanlar, anti-anksiyete ilaçları ve bir Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ilacı buldu" diye yazdı.Los Angeles County Adli Tabibi, Perry'nin vücudunda (eğer varsa) hangi ilaçların bulunduğunu belirlemek için otopsi yapacak.

"HER ZAMAN MÜKEMMEL BİR AİLEYE SAHİP OLMAYI HAYAL EDERDİ"

Tüm dünyadaki hayranlarını yasa boğan ölümünün ardından, Matthew Perry'ye yakın kaynaklar Daily Mail'e konuşarak aktörün 'üzgün ve depresif' hissettiğini ve öldüğünde yalnız olduğunu, bir eş ve aile özlemi çektiğini' söyledi:

"Matthew her zaman mükemmel bir aileye sahip olmayı hayal ederdi. Bir eş ve en azından birkaç çocuk istiyordu. Ve zaten çocuğu olan bir kadınla evlenmeyi bile sorun etmeyeceğini söylemişti. Matt'in kendi üvey babası Keith Morrison ile harika bir ilişkisi vardı. Son yıllarda aşkı aramaya başlamıştı, ama yaşadığı başarısız ilişkiler onu depresif ve asla aradığı kadını bulamayacakmış gibi hissettirdi."(Milliyet)