Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Tansel Öngel’in paylaştığı TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 27’nci bölümü 23 Mart Salı akşamı saat 20.00’da izleyicisiyle buluşacak.

Sevilen dizinin merakla beklenen yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Müge Anlı RTÜK'e şikayet edildi! Canlı yayındaki o sözleri başını yaktı! Müge Anlı RTÜK'e şikayet edildi! Canlı yayındaki o sözleri başını yaktı!

Han doktora çöp topladığını ve karısının onu iğrenç bulduğunu söyler. Öte yandan Gülben iyice kafayı yer annesinin felç geçirdiğinde giydiği kıyafeti alır ve onun gibi yalnızlıktan öleceğini söyler. Diğer tarafta Naci dönmüştür ve Safiye önce ona kızar sonrasında ise başını omzuna dayayıp elini tutarken görülür. Ege Neriman'a onu sevdiğini söylerken, İnci Safiye ve Gülben'in karşısında şok içerisindedir.

Öte yandan doktorla konuşan Han’ın, “Siz hiç kendinizin cehennemi oldunuz mu?” sözleri dikkat çekti.

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Neriman babasının ölümünden dolayı kendini suçlayan Ege’ye destek olurken kendini aşan bir harekette bulunur. Safiye ise olanların ardından kendini temizliğe verir. Tam kendine gelirken yaşanan yeni bir kriz, eski korkularını canlandırır.

Gülben, hala Esat’la iyi geçen buluşmanın etkisindeyken ondan gelen bir sürprizle yeni hayallere dalar. Han, Naci’yi göndermek konusunda kararlıdır. Ancak yaptığı hamlenin sonuçları ağır olacaktır.