Masumlar Apartmanı dizisinin 23 Mart Salı akşamı yayınlanan son bölümüne 'Naci öldü mü?' sorusu damga vurdu.

masumlar apartmanı ezgi mola

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı her Salı akşamı izleyenler tarafından ilgi ile takip ediliyor. Oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın sevilen karakteri Naci öldü mü? sorusu diziyi yakından takip edenler tarafından araştırılıyor. Peki, Masumlar Apartmanı Safiye'nin sevgilisi Naci öldü mü? Tansel Öngel diziden ayrıldı mı?

İşte, detaylar...

NACİ ÖLÜMCÜL HASTALIĞA MI YAKALANDI?

TRT'nin ilgiyle takip edilen fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Naci'nin ölümcül bir hastalığı olduğu düşünülüyor. Yeni bölümde Ankara'ya gitmek üzere trene binen Naci, Safiye'yi görünce trenden iniyor.

Seçim öncesi önemli çağrı: Sanatçılardan 'Sandığa Sarıl' kampanyası! Seçim öncesi önemli çağrı: Sanatçılardan 'Sandığa Sarıl' kampanyası!

masumlar apartmanı ezgi mola merve dizdar

Safiye'nin kalmasını istemesinde rağmen gitmek istediğini söyleyen Naci son olarak tren bileti alırken görülmüştü. Ancak, Naci dizinin final sahnesinde geri döndü.

EZGİ MOLA: SEN DE UNUTMA BENİ UNUTAMA BENİ

Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncusu Ezgi Mola, dizide Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel ile birlikte bir sahnesinden paylaştığı fotoğrafta "Sen de unutma beni, unutama beni Tansel'cim" mesajı paylaştı. Dizinin izleyenleri ise paylaşımın altına "Böyle bitmemeliydi" "Hala inanamıyorum" yorumları yaptı.

Masumlar Apartmanı Naci (Tansel Öngel) kimdir? 

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye'nin sevgilisi Naci'yi canlandıran Tansel Öngel, 24 Eylül 1976 Kilis'de doğmuştur. Tansel Öngel göçmen bir ailenin çocuğudur. Babaannesi Selanik göçmeni, anneannesi Mısırlı, dedesi Lübnanlı. Anne ve babası öğretmen olduğu için görev yaptıkları Gaziantep, Kilis'de doğdu, Ankara'da büyüdü.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. 

masumlar apartmanı ezgi mola tansel öngel

İlk kez 2004 yılında "Uy Başımıza Gelenler" dizisi ile ekran karşısına geçerken Hakan Yılmaz, Başak Köklükaya, Aykut Oray, Nefise Karatay, Mustafa Üstündağ ile beraber oynadı.

2010 yılında yönetmenliğini Osman Sınav ve Raşit Çelikezer'in birlikte yaptığı "Kılıç Günü" adlı dizide başrolde olarak Nur Erkul, Melike Güner, Ertan Saban, Yurdaer Okur, Ali Atay, Teoman Kumbaracıbaşı ile beraber oynadı.

2011 yılında 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Venedik Kralı'nın oğlu Alvise Gritti rolünü oynadı.

6 Kasım 2012 tarihinde 29 Nisan 2014 tarihine kadar ekranlarda oynayan ve Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenlik yaptığı "Benim İçin Üzülme" adlı dizide başrollerde Fulya Zenginer, Tansel Öngel, Çağlar Ertuğrul, Öykü Çelik, Ünal Silver oynadılar.

18 Mart 2015 tarihinde vizyona girecek olan ve yönetmenliğini Özhan Eren'in yaptığı "Son Mektup" adlı sinema filminde Nesrin Cavadzade ile başrolde oynadı.

Tansel Öngel, 2007 yılında Özge Özder ile evlendi. 2010 yılında boşandı.