Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın paylaştığı TRT’nin reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı 23 Mart Çarşamba akşamı 27’nci bölümüyle ekranlara geldi.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından senaryolaştırılan dizinin merakla beklenen yeni bölümünde yine çarpıcı gelişmeler meydana geldi.

SAFİYE NACİ'Yİ HAYATINDAN SİLDİ!
Gitmekten vazgeçen Naci, yeniden otele yerleşti. Naci’yi gitti sanan Safiye, tekrardan eski haline geri döndü.

Masumlar Apartmanı’nda Gülben’in Değişimi Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Ölmek üzere olan Naci, bunu bir mektuba döktü ve mektubu posta kutusuna koyarken Safiye ile karşılaştı. Sinirlerine hakim olamayan Safiye, mektubu okumadan yırttı ve Naci’den gitmesini istedi. Böylelikle Safiye, Naci defterini kapattı.

GÜLBEN'İN BÜYÜK DEĞİŞİMİ!
Esat’ın Esra’da kalmasını yanlış anlayan Gülben, büyük bir kriz geçirdi. Annesinin kıyafetlerini giymeye başlayan Gülben, Safiye’den daha sert birisi oldu ve Neriman’a da kötü davranmaya başladı.

Masumlar Apartmanı’nda Gülben’in Değişimi Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Artık bambaşka biri olan Gülben, kendisiyle konuşmak isteyen Esat’a reddetti. Esat'a kendisi için artık bir çöp olduğunu söyleyen Gülben'in büyük değişimi herkesi şaşırttı.

HAN, İNCİ'Yİ BİR KEZ DAHA ŞOKE ETTİ!
Final sahnesinde ise İnci, Han'ı zorla psikoloğa götürdü.

Melih Gökçek Tarkan'dan Cem Yılmaz'a ünlü isimleri hedef aldı! Bakın neler söyledi Melih Gökçek Tarkan'dan Cem Yılmaz'a ünlü isimleri hedef aldı! Bakın neler söyledi

Masumlar Apartmanı’nda Gülben’in Değişimi Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Diziye yeni katılan ünlü oyuncu Seda Akman son bölümde Han'ın psikoloğu olarak seyirci karşısına çıktı. Ancak psikoloğa ters davranan Han anlattıklarıyla şaşırttı. Han'ın gülme krizini duyan İnci ise donup kaldı.