Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın paylaştığı FOX TV’nin sevilen dizisi Masumiyet’te Ela karakterini canlandıran İlayda Alişan Hürriyet’ten Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.

Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan’ın Yürek Burkan Hikayesi!

Çocukluk yıllarından, kariyerine varana kadar birçok konuda samimi açıklamalar yapan genç oyuncu, 9 yaşındayken annesini kaybettiğini söyledi.

"9 YAŞINDAYKEN ANNEMİ KAYBETTİK"
"Çocukluğuna dair ilk hatırladığın şey ne?" sorusu üzerine yürek burkan hayat hikayesinden bahseden oyuncu, "Ben 6-7 yaşlarındayken annemin beni okula uğurlamak için uyandırdığı ve yumurta pişirdiği bir an geldi aklıma. Sık sık gözümün önüne gelir. Mutlu bir çocuktum. Yarım ama mutlu bir ailede büyüdük.Annemi ben 9 yaşımdayken kanserden kaybettik. Ablacığım var, bana gözü gibi bakan, annelik eden... Babam (Remzi Alişan) gazeteciydi, yıllarca Hürriyet'te çalıştı. Şefkatiyle bizi sarıp sarmaladı, sevgiyle eğitti. Sıcacık bir yuvamız vardı, hala da öyle" sözleriyle yürekleri dağladı.

"Hatay'da baraj patladı" paylaşımı sonrası ifade veren Oğuzhan Uğur, adliye önünde konuştu! "Hatay'da baraj patladı" paylaşımı sonrası ifade veren Oğuzhan Uğur, adliye önünde konuştu!

Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan’ın Yürek Burkan Hikayesi!


"OYUNCULUK SERÜVENİM LİSEDEYKEN BAŞLADI"
Oyunculuk macerasının babasının bir arkadaşının kimseye haber vermeden kendisini ajansa kaydettirmesiyle başladığını anlatan güzel oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: 

"Babamın arkadaşının ajansı vardı. Orada benim fotoğraflarımı çekiyorlar ama yıllarca herhangi bir işin içinde bulunmuyorum... Yıllar sonra, ben lisedeyken bir dizi teklifi geldi. Görüşmeye gittim, deneme çekimine girdim ve işe seçildim. Oyunculuk serüvenim de işte böyle başladı."

Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan’ın Yürek Burkan Hikayesi!