TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’nin iddialı yarışmacılarından biri olan ancak sonrasında akademik kariyeri için programa veda eden Duygu Acarsoy, “beni aldattı” dediği nişanlısıyla dünya evine girdi.

MasterChef Duygu Acarsoy Uğur Atun ile Evlendi! İşte Nikahtan Kareler…
MasterChef Türkiye’de aldatıldığını açıklayan Acarsoy, sonrasında katıldığı bir youtube kanalında sevenlerinin sorularını yanıtlarken nişanlısıyla barıştığını ve yakın zamanda evleneceğini duyurmuştu.
Müjdeli haberi ‘DuyguUğur 18.10.20’ notuyla duyuran Acarsoy’a tebrik mesajları yağdı.

Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nden para aldı mı? Yapım şirketinden açıklama geldi! Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nden para aldı mı? Yapım şirketinden açıklama geldi!

MasterChef Duygu’yu mutlu gününde MasterChef’ten elenen eski yarışmacı arkadaşları yalnız bırakmadı.

MasterChef Duygu Acarsoy Uğur Atun ile Evlendi! İşte Nikahtan Kareler…

Öte yandan Duygu Acarsoy, nikahtan hemen sonra sosyal medya hesabına eşinin soyadını da ekledi.
MasterChef Duygu Acarsoy Uğur Atun ile Evlendi! İşte Nikahtan Kareler…
NASIL BARIŞTILAR?
MasterChef Türkiye’de elenmeden önceki hafta aldatıldığını açıklayan ve bunu ikinci kadının kendisini aramasıyla öğrendiğini dile getiren Duygu Acarsoy’un nişanlısıyla nasıl barıştığını herkes merak ederken, MasterChef’in eski yarışmacılarından Berk İlter’in youtube kanalına konuk olan Acarsoy, nasıl barıştıklarını orada açıklamıştı.
Duygu Acarsoy, nişanlısının eski sevgilisi tarafından kendilerine bir oyun oynandığını iddia ederek "İlişkimde bir yanlış anlaşılma var. Nişanlımın eski kız arkadaşı sabah erkenden beni arayıp 'Erkek arkadaşın seni benimle aldatıyor' dedi. Nişanlımı arayıp 'Sen nasıl bir saçmalık yaptın?' diye sordum. Çocuğu hiç dinlemeden telefonu yüzüne kapattım ve yüzüğü attım. Aradan birkaç gün geçip sinirim yatıştıktan sonra beni nişanlım aradı ve 'Bu durumun olmadığını ispatlayacağım' dedi. Kız (Nişanlısının eski sevgilisi) ayrılmamız için gerçekten de böyle bir oyun yapmış. Keşke önce birlikte olduğum kişiyi dinleseydim. Orada bir hata yaptım. Yüzüğü tekrar taktım hatta yakında da evleniyorum. Pandemiden dolayı düğün yapmayacağız sadece nikah ve ardından yemek vereceğiz. Bu olayın kurgu olma durumu yok zaten" demişti.