Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, gerek özel hayatı gerekse birbirinden güzel şarkılarıyla gündemden düşmeyen isimlerden biri.

Tatlıses, bu kez de kişisel serveti ile adından söz ettirmişti.

Geçtiğimiz günlerde medyada 'serveti dudak uçuklatan ünlüler' başlıklı bir liste yayınlanmıştı.

İLK AÇIKLAMA GELDİ

Ümit Sayın'dan çocuk aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'dan cinsellik itirafı: Gözümü onunla açtım! Ümit Sayın'dan çocuk aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'dan cinsellik itirafı: Gözümü onunla açtım!

Mal varlığı hakkında çıkan haberlerden sonra açıklama yapması beklenen Tatlıses sonunda sessizliğini bozdu. Tatlıses sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı "Tü tü  maşallah ! Nazar değmez inşallah kurban olayım Allah’ıma bunların hepsi bizimmişş ! Dersemde inanmayın" açıklamasıyla çıkan haberleri yalanladı.

SERVETİNİ KENDİ PAYLAŞTI

Listede ismi ilk sıralarda bulunan Tatlıses, yapılan haberi yalanlamıştı. Listede belirtildiği gibi bir serveti olmadığını ifade eden Tatlıses, servetini kendi açıklamıştı.

Tüm servetini yazılı olarak açıklayan İbrahim Tatlıses’in paylaşımı gündem olmuştu.

TGRT'nin aktardığına göre İbrahim Tatlıses'in mal varlığı şu şekilde:

"Seyrantepe'de 1.5 dönüm arsa üzerinde bulunan bir kebap salonu, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlısesgiyimin atölyesi ve mağazası, Demirciköy Alarko Sitesi'nde bir villa, Seyrantepe OYAK Sitesi'nde üç daire, Şanlıurfa'da bir daire, Şanlıurfa'da 3 dönüm arsa, İzmir Narlıdere Folkart Evleri'nde bir daire, Hadımköy Günışığı Konaklarında bir villa, 1 tekne, 2 sürat motoru, 2 adet Mercedes marka otomobil, 3 Jeep, 1 limuzin, 20 şirket aracı, Bodrum Bitez'de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde bir villa, Bodrum Bitez'de 6.5 dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, Bodrum Bitez'de 6.5 dönüm arsa, Kuşadası'nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel, İstanbul'da 5 kebap salonu, Uydu kanalı ve D-Smart'ta yayında olan TV kanalı, birçok ilde ulusal yayın yapan Tempo TV."