Mahsun Kırmızıgül, üzerinde uzun zamandır çalıştığı albüm için çalışmalarına son şeklini verdi.

mahsun kırmızıgül

1994 yılında yayınladığı albümü "12'den Vuracağım" albümüyle Türkiye'de geniş kitlelere ulaşan Mahsun Kırmızıgül, kariyerindeki 10. albüme imza attı.

Çok yakında müzikseverlerin beğenisine sunmayı planladığı albümü için sosyal medyadan bir mesaj paylaşan Kırmızıgül, "Konu müzik olunca en iyisini yapacağımıza emin olun" dedi.

Kırmızıgül paylaştığı mesajında "Değerli dostlarım, uzun zamandır albümü beklediğinizi biliyor ve sabırsızlığınızı anlıyorum. Konu müzikse en iyisini yapacağımızdan emin olun. Yeni albümü hepiniz çok beğeneceksiniz. Sektör son yılların en iyi albümü ile tanışacak.. Şu pandemi azalsın, sahneler açılsın. Elbet sizlerle buluşacağız. Sizleri seviyorum.." ifadelerini kullandı.

PROJELERİ BEKLETİYOR

Mahsun Kırmızıgül, verdiği bir demeçte koronavirüs pandemisi sürecinin herkesi zorladığını belirterek, şimdilik düşündüğü projelerini beklemeye aldığını söylemişti.

mahsun kırmızıgül

Ümit Sayın'dan çocuk aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'dan cinsellik itirafı: Gözümü onunla açtım! Ümit Sayın'dan çocuk aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'dan cinsellik itirafı: Gözümü onunla açtım!

"TÜM SEKTÖRLER İÇİN ZOR BİR SÜREÇ"

Kırmızıgül, "Herkes gibi bu hastalığın bitmesini bekliyorum. Bu süreç tüm sektörler için hem müzik hem de sinema sektörü için zor geçiyor. Müzikal bir proje yaptım, şimdilik film projesi ya da başka bir iş yapmayı düşünmüyorum. Projeleri bekletiyoruz" açıklamasını yapmıştı.